Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo ja cisto da ponovim da jos uvek imam one monitore od 17 inca, tak'i kak'i su (as is), besplatno. Ko hoce da ih negde uvali ili da napravi centar za upskirt monitoring, ima moj blessing i cetiri monitora. Usput, tu su i video rekorder i dva ultrateska kucista za ibm server. Mnogi od delova servera su i dalje tu, dodjite pa birajte. Serveri su super za ozenjene, jer ako zena moze da ih podigne i baci kroz prozor... onda nije ni trebalo da se zenite. a vi kakote? :-)

Link to comment
  • 1 month later...

ocajna vremena traze ocajna delaPolovan Samsung monitor SyncMaster 713N, na njemu citan samo PPP forum i radjene exel tabele....bez mrtvih pikselacena prava sitnica.... 5k rsd (moze i za 5 500 dinara) :lol:

Edited by eye of the beholder
Link to comment
moj brat prodaje štence srednjeg šnaucera, ono kao papiri i sve to, pa ako nekog interesuje mogu mu dati njegov tel.
Daj mi tvoj telefon da te nazovem da mi das burazerov telefon ;)
Link to comment
Ako ima neko mlađeg brata hip hopera, nju metalca ili skejtera, prodajem povoljno Tomi Hilfiger farmerke, izrazito baggy, malo nošene. Posrednik dobija procenat! ;)
a ako mladji brat slusa One Life Crew? :lol:p.s sHaLiM se bweeeee....pUsA....sWe WaS WoWiiiiMMMM Edited by assück
Link to comment
  • 1 month later...

imam gomilu starih vremena, žao mi da ih bacim, možda nekom zatrebaju?bratbratu par stotina komada, nakupilo se u neredovnoj kupovini od recimo 2001 naovamo (poslednjih par godina vrlo retko), u sasvim pristojnom stanju (nema masnih fleka, isečenih fotki, podvučenih bisera, docrtanih brkova...)ako znate neku lokalnu biblioteku koja skuplja političku periodiku ili nekog zaslepljenog fana, spremne da se ispruže za transfer, javite imponuda oročena do recimo... hm. 15. februara? onda ću morati da ih predam papir servisu na eutanaziju :(

Link to comment
imam gomilu starih vremena, žao mi da ih bacim, možda nekom zatrebaju?
Imam isto to, samo iz perioda raspada SFRJ i rata u Hrvatskoj i BiH. Odavno sam to prebacio u selo, na neki tavan. Dokle god ima gde da se cusne, ja ne bacam :) a prodaja toga mi je nekako iluzorna rabota.Iz tog perioda imam i gomilu Ritmova, mozda cak i sve?!
Link to comment

a da ponudite lokalnoj biblioteci? Ja imam od 90ih u elektronskom formatu, a i nemam ih gde, inače bih vrlo rado preuzeo pošto više volim papir.Dobra opcija bi bila skeniranje tih starijih, pošto elektrosniki ima samo od 1997.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...