Jump to content
IGNORED

Usluge


Tale

Recommended Posts

PM ukoliko nekome treba rešenje za dostavu robe širom zemlje i inostranstva po najpovoljnijim cenama.

 

Na raspolaganju je vozni park od preko 30 vozila različite nosivosti, osiguranje robe u prevozu.

Link to comment

? din/km, domaće destinacije u pitanju

 

količine od 1t - 20t

 

nekad adr, nekad ne

 

Cena se dogovara i zavisi od vozila koje se angažuje i tipa angažmana (jednokratni ili na duži rok).

 

Možeš da računaš do 24t, adr ili ne.

 

 

Дали је то нешто слично као што раде и друге курирске службе.

 

Nije, ovo je princip direktne dostave.

Link to comment
  • 4 weeks later...

PM ukoliko nekome treba rešenje za dostavu robe širom zemlje i inostranstva po najpovoljnijim cenama.

 

Na raspolaganju je vozni park od preko 30 vozila različite nosivosti, osiguranje robe u prevozu.

 

tek sada vidim ovo tale, bas mi treba,

moskva - beograd / sabac / subotica;

kolicine 5-400kg;

uzorci sirovina za prehrambenu industriju i sitne isporuke (uglavnom beli prasak u papirnim kesama i kutijama, arome u kanisterima, paste u vrecama).

 

ove isporuke su mi problem koji mi je tesko da resavam iz pekinga. placam odlicno za dobru uslugu. 

Link to comment

alo bve, ne kvarite mi poso...putujem kao svercer najgori sa po min 100kg uzoraka svaki put. na carini me vec znaju. na domodjedevu su mi trazili da napisem izjavu da se vise necu pojavljivati sa sumnjivim uzorcima. taj put sam nosio 137 aroma-komponenti "za licnu upotrebu"  :0.6:

 

sreca mosvka ima vise aerodroma, pa nije problem presalatati se na drugi aerodrom 

 

 

 

XdOkO6z.jpg

 

 

Link to comment
  • 4 months later...

valjda i ovo spada ovde:

 

drugari, hajde pomoć

 

potrebna nam je ženska osoba za čuvanje detea, radi dani , po pola radnog vremena - da ga uzme iz vrtića na NBG oko 14h, dovede kući, izađe na igralište, nahrani, sačeka mamu i tatu

 

nisu bitne godine, mada kontamo da je ovo za studentkinje ili devojke uopšte idealna šema, poštmo smo već imali jednu, ali se vratila u svoj gradić posle studija.

 

prilično nam je hitno, počela bi od odma...

Link to comment

Da pitam ovde:

koja je procedura za bacanje stare mikrotalasne?

 

Vidim na netu da se reciklaža elektronskog otpada uglavnom odnosi na pravna lica dok bih ja morala da nosim mikrotalasnu u jedan od 5 kontejnera širom Beograda. Lakša varijanta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...