Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

Hajde da kazemo da se tako sta jos i da za oprostiti, ali onaj So video je i svaki diletant osim, jelte, HP sudije.Ispostavilo se najdirektnijim mogucim uticanjem na krajnji ishod.

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas to dos'o da primetim. :D Nestvarno koliko ih pokrase.Ne svira covek cist ko suza So i odmah sledece bacanje Cubsi popise 3 run homer.

 

Bizaran mec.Lopta se zaglavila na obrucu. :D

 

Nego, pretpostavicemo da su Krisa Brajanta, glede ofanzive mu, preopteretile ovacije odstojecki sa tribina na pocetku mecu, tako da ga je Silds smazao za uzinu ( 3 So iz isto toliko pokusaja ). Zapravo, toliko su ga Padresi ocenili da je i Tajer malopre propustio Riza, da bi njega docekao.

ne znam da li si ga gledao tokom spring treninga ili mozda nekako u triple A, ali covek je HR masina. on kada promasi loptu to ide preko tribine :D jedini problem je sto covek pokusava da ima vecu strike zonu od Soriana i Vlada kombinovano :D

ocekuj ove sezone od njega preko 25HR i ispod .250 AVG (ako bude igrao svaki dan, jeli)

 

oba homera smo pusili nakon sto su cisti strikes svirani kao balls. but shit happens. ali tako to ide kada na 2 out 2 on stavis da baca covek sa beskonacnom ERA. jebo ga Schlitter vise...

Link to comment

Planiram malo posvetiti se Cubsima ove sezone.Proslih sezona nije se ni moglo biti voljnim za tako sta, iz jednostavnoga razloga jer nisu bili ni vredni ikakvoga gledanja. :P

Link to comment

nece biti ni ove sezone. nemamo pitching. na 7 od 11 tekmi smo primili 5 ili vise poena. 3 od 5 startera imaju ERA preko 5... sada samo jos da nam se raspadnu relieveri, a hoce, i eto srece... sve u svemu, dno. ali dobro, sastavljamo batting, sledece godine dovedemo CJ Edvardsa, uvaljamo Castra za nekog pitchera a na njegovo mesto dodje Russell i onda nesto mozemo i da uradimo.

Link to comment

Addison Russell being called up, baseball is fun again! Theo Epstein :pera:

 

 

mogli bi nocas vec da vidimo infield Rizzo 1B, Rusell 2B, Castro SS, Bryant 3B... cini mi se da nema spavanja nocaske, ovo se mora gledati :D

Link to comment

Kako je neku ribu pogodila loptica u glavu sinoć u Pitsburgu. Jezivo. Ona prolazila negde do drugog, trećeg reda i loptica valjda prođe kroz onu mrežicu iza home plate i udara je u glavu sa leđa maltene, bio prekid nekih 45min, nadam se da je dobro. 

 

Gledao juče na preskok Detroit i Jenkise, samo se čekao trenutak kad će Detroit da okrene, da je fudbal reklo bi se da visi gol u vazduhu.

Link to comment

ovaj Schlitter nije normalan... ne postoji lead koji on ne moze sjebati...

Russell izgleda malko uplaseno, ali dobro. nije neocekivano, decku je 20 godina tek. mozda i udari nesto do kraja tekme :)

Link to comment

Zbog ovakvih gluposti treba uvesti da DH udara umesto picera, u obe lige. Wainwright se povredio pokusavajuci da dodje do baze. :isuse:  Uostalom, picer na AB, kvari ofanzivni momentum tima. On je tu da baca i eventualno odigra nesto u odbrani.

Link to comment

Zbog ovakvih gluposti treba uvesti da DH udara umesto picera, u obe lige. Wainwright se povredio pokusavajuci da dodje do baze. :isuse:  Uostalom, picer na AB, kvari ofanzivni momentum tima. On je tu da baca i eventualno odigra nesto u odbrani.

 

Zapravo, jos davnih dana sam smislio da nema ni picera na AB, a ni DH, vec da, jednostavno, mec traje 8 ininga. :D

Link to comment

:D

 

Ja sam osnovna pravila, naucio preko kompjuterskih igara(PS1 je bio u pitanju). Neke situacije sam razumeo kasnije, kada mi je gledanje utakmica postalo pristupacnije. DH je isprobavan neko vreme, te primenjen u praksi u AL 1973. godine. Jos jedan razlog, koji je kod mene plus za pravilo, je mogucnost starijih igraca da produze karijere, jer ne moraju igrati u odbrani. Citam da ima gundjanja, da se trebaju ujediniti pravila za AL i NL i da vise ne ide ovako, no nista konkretno jos nije reseno. Poslednje glasanje o uvodjenju DH u NL, odrzano je jos 1980. godine i tada su protivnici dobili sa tesnih 5-4, uz 3 uzdrzana glasa(Philadelphia, Pittsburgh, Houston).

Link to comment

Na znam. Ja sam za DH i uvek cu biti. Makar ga sutra ukinuli u AL. Mladjim picerima je mozda i zanimljivo da imaju neki AB, ove iskusnije, verujem da to mnogo nervira.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...