Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

Večeras u 23.35 na HRT 1 Francuska veza, Fridkinov klasik iz 1971., sa Džinom Hekmenom i Roj Šajderom.
Nemam ni ja HRT. A može li to da se gledana stream ili praktikuju da filmove zakatanče?
Link to comment
Gledao sam Nosferatua u bionji još kad je bio aktuelan(doduše, kod nas je verovatno stigao sa par godina zakašnjenja), ali šta god se pojavi iz Hercog-Kinski kuhinje ne sme se propustiti, makar ceo vikend prespavao. Ja, doduše nisam gledao samo onaj poslednji, ali Gnev božiji ili Fickaraldo sigurno ne bi bili samo obnovljeno gradivo, nego i uzbudljivo otkrivanje momenata propuštenih na prvo gledanje.
My Best Fiend - Klaus KinskiObavezno odgledaj ako već nisi. Ako jesi, ponovo. ;)
Nemam ni ja HRT. A može li to da se gledana stream ili praktikuju da filmove zakatanče?
Briga te da l' zaključavaju... Imaš ove filmove diljem™ neta: u strimingu, na torentima, na warezu... i to bez reklama. Ako imaš dobar link, najteže je doći na ideju šta kvalitetno gledati. Nakon toga je sve tek stvar rutine... ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment
Čuo sam za taj dokumentarac - preporuka usvojena. Sad tek jedva čekam da ga pogledam, pa ću tek posle njega pogledati Capo Verde, film na kom je puklo prijateljstvo.
Čuj... čuo... odgledaj, javi utiske, to hoću da čujem... :) Edited by Jolly Roger
Link to comment

HRT 1 - 21.40The last station, drama Majkla Hofmana iz 2009. sa Helen Miren i Kristoferom Plamerom.Nisam gledao, zvuči zanimljivo, u svakom slučaju ko zna kad ponovo na tv.

Link to comment
HRT 1 - 21.40The last station, drama Majkla Hofmana iz 2009. sa Helen Miren i Kristoferom Plamerom.Nisam gledao, zvuči zanimljivo, u svakom slučaju ko zna kad ponovo na tv.
Iz života Lava N. Tolstoja. Helen i Kristofer su dovoljna preporuka... ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment
Iz života Lava N. Tolstoja. Helen i Kristofer su dovoljna preporuka... ;)
Odgledao. Odličan.Ja te biografske uglavnom prežalim unapred, ali ovo je vrhunska priča o Tolstoju kome su postali važnije ime i mesto u ruskoj istoriji od žene koju je voleo. Fantastična razrada komplikovanih odnosa u Jasnoj Poljani, posebno odnosa između aristokratkinje Sofije, Lava, kulaka u srcu i idolatrijskog odnosa stanovnika Jasne Poljane prema Tolstoju - on je njihov superstar i uplitanje čak i u njegovu intimu smatraju prirodnim, jer smatraju da pripada njima, da zajedno tvore taj kult.Odličan. Čak zanimljiviji od fudbala u istom terminu.
Link to comment
Odličan. Čak zanimljiviji od fudbala u istom terminu.
+1Večeras, TV Avala, 21:00:Into the Wild (2007)
After graduating from Emory University, top student and athlete Christopher McCandless abandons his possessions, gives his entire $24,000 savings account to charity and hitchhikes to Alaska to live in the wilderness. Along the way, Christopher encounters a series of characters that shape his life.
Uloge: Emile Hirsch, William Hurt, Marcia Gay Harden, Catherine Keener Režija: Sean PennJoš jedan izuzetan film.
Link to comment

A kad gledate film na tv-u ne popizdite kad isti saseku reklamama, bar dva puta po pet minuta? Ja za to nemam zivaca, pa poradi toga ne gledam nista od filmova na tv-u, eventualno na hrt-u, mada su i oni poceli da seku filmove. Istina, reklame im traju krace nego na nasim televizijama.Ipak apsolutni rekord drzi prikazivanje Forest Gampa na Pinku, neke 95. otprilike. Valjda je trajao nekih 4 sata ukupno. Najduzi Forest Gamp u njegovoj televizijskoj istoriji.

Link to comment
jedan od filmova koje jako volim, ali koje nema sanse da jos neki put u zivotu gledam.
obicno mrzim to da kazem ljudima koji su gledali film ali obavezno procitaj knjigu.
Link to comment
A kad gledate film na tv-u ne popizdite kad isti saseku reklamama, bar dva puta po pet minuta? Ja za to nemam zivaca, pa poradi toga ne gledam nista od filmova na tv-u, eventualno na hrt-u, mada su i oni poceli da seku filmove. Istina, reklame im traju krace nego na nasim televizijama.Ipak apsolutni rekord drzi prikazivanje Forest Gampa na Pinku, neke 95. otprilike. Valjda je trajao nekih 4 sata ukupno. Najduzi Forest Gamp u njegovoj televizijskoj istoriji.
Gledanje filma na TV je kao slusanje pesme na radiju. Nekako je super i ima posebno nesto.Ne znam zasto ali meni mozda jace i od bioskopa. I onaj osecaj da svi tad mogu da vide nesto sto je tebi super i bitno.
Link to comment

18.40 - TV Avala - San o ruži, Zoran TadićIsta ekipa koja je pravila Ritam zločina, plus Šerbedžija. Nisam gledao, ne znam kakav je, ali mislim da je ovo jedinstvena prilika. Ko propusti večeras, repriza sutra u 10.00...i ko zna kad opet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...