Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li oni "keš za treš" ili kao se već zovu još rade? Ili postoji neka druga firma koja skuplja/otkupljuje elektro-otpad? Imamo u preduzeću kubik uginule tehnike...

Link to comment

de se sad kupuju obrasci? poshto nema shumadije i savrene administracije? tipa prijava za upis u shkolu...

 

Službeni glasnik, često obrasce prodaju i papirnice u okolini škole. 

Link to comment

Rade, eno im baza ispod novog mosta

Da ne znas mozda da li dolaze na adresu? Ili mora da im se odnese. (imam neki umrli bojler, mogu al me mrzi da prebacujem ja)

Edited by Svarog
Link to comment
  • 2 weeks later...

Najlakši način da platim porez na kupljen auto u bgu? U kolko dana može da se završi priča? Jel ima neka agencija koja to može da mi odradi?

Link to comment
  • 2 weeks later...

potrebna mi je dobra outdoor radnja ili mesto na kome klincu mogu da pazarim dobar ranac i bater lampu koja se nosi na čelu

 

druga stvar - neka andrmolja koja se zove spiner (pomama za time),  klinac mi se žali da on može samo kineske da nađe i da ne valjaju. zna li možda neko ima li toga van on line naručivanja?

Link to comment

 

druga stvar - neka andrmolja koja se zove spiner (pomama za time),  klinac mi se žali da on može samo kineske da nađe i da ne valjaju. zna li možda neko ima li toga van on line naručivanja?

Ako je spiner jedno trokrako sranje sa tckicem u sredini, pa drzis sa dva prsta i motas, okreces, pre par dana sam jedan zaplenio i bacio.

Neopevani kretenizam, mada kad covek proba par minuta ima nesto... :D

Preporuka izbegavati, zaista davno nisam video besmisleniju mamiparu za klince.

Link to comment

potrebna mi je dobra outdoor radnja ili mesto na kome klincu mogu da pazarim dobar ranac i bater lampu koja se nosi na čelu

 

 

gora, prekoputa novog merkatora. između yumbes(valjda se tako zove) banke i crkve, siva zgrada

e

bulzođi 123v

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ako je spiner jedno trokrako sranje sa tckicem u sredini, pa drzis sa dva prsta i motas, okreces, pre par dana sam jedan zaplenio i bacio.

Neopevani kretenizam, mada kad covek proba par minuta ima nesto... :D

Preporuka izbegavati, zaista davno nisam video besmisleniju mamiparu za klince.

 

 

ti kao da nisi imao igračke kad si bio klinac? mislim, ozbiljno mi je draže da ga vidim da vrti andrmolju, nego da njaka igrice ceo dan. mi smo pravili pljuce od cevi bojlera, praćke i šurikene od lima. spiner mi izgleda potpuno benigno u svakom smislu

 

 

gora, prekoputa novog merkatora. između yumbes(valjda se tako zove) banke i crkve, siva zgrada

e

bulzođi 123v

 

to mi treba! thnx

Edited by banatjanin
Link to comment

potrebna mi je dobra outdoor radnja ili mesto na kome klincu mogu da pazarim dobar ranac i bater lampu koja se nosi na čelu

 

 

 

iglusport u uzun mirkovoj

Link to comment

ti kao da nisi imao igračke kad si bio klinac? mislim, ozbiljno mi je draže da ga vidim da vrti andrmolju, nego da njaka igrice ceo dan. mi smo pravili pljuce od cevi bojlera, praćke i šurikene od lima. spiner mi izgleda potpuno benigno u svakom smislu

 

Naglasak je, i problem u boldovanom :)

Pravljenje je zapusteno.

 

A tesko da ima benigne igracke danas kada je i Lego poceo da ratuje, bas kao sto se i celodnevno njakanje igrica/idiotizama ne leci novim idiotizmom.

Al, jebiga, nase je da cutimo, trpimo i pratimo modu™

E, necemo :angry:

 

 

Edit: sad videh, bolju lampu za na glavu, mislim ozbiljniju, pogledaj u nekoj od radnji sa takozvanom HTZ opremom ili boljim alatom.

Edited by namenski
Link to comment

iglusport u uzun mirkovoj

š

 

+1

 

a imaju i scarpu, najbolje patike usvijet

:wub:

 

možeš i sebe da ponoviš, "krenuo klincu da uzmem, a ove bile na sniženju pa i njih uzeh"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...