Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Raskrsnica Ruzveltove i 27. marta/Kraljice Marije/kako god se zove sad ulica je razvaljena, prekopana, rekonstrukcija u toku, pa Eko1 ne može da se okreće kod Vuka i da se prikači na punjač na poslednjoj...

 

Baj d vej - ima li neki deo grada trenutno gde nešto nije rastureno zbog neke rekonstrukcije? :unsure: Ovo je ludilo potpuno, na milion mesta odjednom...

Link to comment

rekose pre nedelju, dve da ce umesto tih na eletro pogon za vreme radove ici busevi na gas

 

 

ove godine bice obnovljeno najvise ulica ikad, igde... :fantom:

 

 

nego, jel jos neko ima utisak da su nam putevi u drzavi u daleko losijem stanju nego pre 10ak godina?

Link to comment

Baj d vej - ima li neki deo grada trenutno gde nešto nije rastureno zbog neke rekonstrukcije? :unsure: Ovo je ludilo potpuno, na milion mesta odjednom...

 

godine i godine stagnacije... sad moramo jacebrzebolje u buducnost! tako treba.

 

iznenadio sam se da je konacno sredjena i ona sramota sto povezuje aerodrom i autoput

Link to comment

Baj d vej - ima li neki deo grada trenutno gde nešto nije rastureno zbog neke rekonstrukcije? :unsure: Ovo je ludilo potpuno, na milion mesta odjednom...

preko reke kod gangule

:fantom:

Link to comment

stetocine se bas zahuktale :fur:
 

Na 88 hektara od Brankovog mosta do hotela “Jugoslavija” prostiraće se potpuno renovirani park Ušće koji će biti podeljen u sedam zona koje će, između ostalog, biti posvećene umetnosti, muzici i nauci
Na celom prostoru biće podignut veliki broj igrališta za decu i zabavu, teretana na otvorenom, muzički i naučni delovi sa svojim sadržajem. Takođe, radiće se staze za trčanje i vožnju biciklom, a ceo projekat biće završen u naredne dve do tri godine. Tada će Beograđani od sadašnjeg zapuštenog i praznog prostora dobiti novi i pun sadržaja prostor po uzoru na Central park u Njujorku ili park Gorki u Moskvi, i u koji će sa zadovoljstvom da dolaze i provode svoje slobodno vreme
Gradonačelnik je za sledeću godinu najavio početak radova na izgradnji gondole koja će povezati park Ušće sa Kalemegdanom, takođe i postavljanje velikog jarbola i panoramskog točka, kao još jedne u nizu turističkih atrakcija u srpskoj prestonici, po uzoru na svetske turističke centre.


kada su vec unakazene obale reka sa onim odvratnim splavovima krenuli su da unakaze i ceo park kod usca :fur:

Edited by Pontijak
Link to comment

 

Na celom prostoru biće podignut veliki broj igrališta za decu i zabavu, teretana na otvorenom, muzički i naučni delovi sa svojim sadržajem...

 

...takođe i postavljanje velikog jarbola i panoramskog točka, kao još jedne u nizu turističkih atrakcija u srpskoj prestonici, po uzoru na svetske turističke centre...

 

... ceo projekat biće završen u naredne dve do tri godine. Tada će Beograđani od sadašnjeg zapuštenog i praznog prostora dobiti novi i pun sadržaja prostor po uzoru na Central park u Njujorku ili park Gorki u Moskvi Pripjat, Cernobil

 

Prva asocijacija na njihovo ludjenje

 

maxresdefault.jpg

Link to comment

Izvinite na smaranju oko ulica, ali da li su konacno napravili izlaz sa autoputa NS->BG za Batajnicu/Zemun? Gledam kako da Novosadisti sidju sa autoputa i dodju do Zemuna. Poslednjeg puta morala sam da se iskljucim u Banovcima da bih isla u Zemun a od tad ima preko godinu dana.

Link to comment

taj eko je surovo besmislena linija.

Cela poenta te linije je bila da se isprobaju elektrobusevi (samo ne znam zašto su izabrali tu rutu, ako uopšte postoji logično objašnjenje, jedino koje mi pada na pamet je da im je tu bilo najlakše da postave punjače). Ako elektrobus ne može do punjača, onda je valjda najlogičnije da linija bude privremeno ukinuta.

Link to comment

A da ostavite vi tu liniju na miru ?

Sve je ostalo u redu, al to sto ima nesto sto je stalno prazno i ide po redu voznje je problem  :isuse:

nene daleko bilo, nego meni krivo shto ne ide pored mene :cry: ^_^

 

nego, shta su danas razvalili? :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...