Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvi dan od kako je zatvoren veliki spoljni bazen (iako je vec 10tak dana maksimalna dnevna 18C) i - haos u sportskim trakama. Kao i uvek ponedeljkom, dve trake rezervisane za tinejdzere na steroidima a mi ostali svi u jednu. 25m i nas devetoro, sredina je bila uvek popunjena dvojicom likova koji su ocito tu bili sa privatnim trenerom, a pored njih je bio deda koji je plivao kao Felps i logicno hteo da obilazi ostale, pa to nije bilo veselo. Imala sam utisak da plivam u okeanu, bas je bilo nja.

Srecom pa spoljni bazen od 25m radi tokom cele godine, tamo uvek ima nekoliko hardcore plivaca oba pola, neki su vec u neoprenskim odelima, inace ne znam kako bi bilo tim udarnim danima. Iz nekog razloga je bazen najposeceniji ponedeljkom.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Od kako sam presla na otvoreni bazen koji je 50m, pocela sam da plivam duze. ...

1500m za 45min

(obicno je 900-1000m kraul a ostalo prsno, mesam)

 

Ovako sam terala negde do pred kraj avgusta, bilo mi je super. Ne znam tacno u cemu je stvar, ali "brze" sam plivala 1500m nego 1000m, mozda bih se u nekom momentu pred kraj ubrzala, ili bi bilo psiholoski da sam odradila svoj etalon pa se posle opustila.

 

Od kako je dosla zima u septembru, vratih se u unutrasnji bazen koji je 25m i plivam uglavnom kilometar, eventualno jos jedan ili dva kruga. Sad sam negde na pola puta, sa dodatnom loptom cije prisustvo je i u vodi sve primetnije,

 

 

ala

 

0.jpg

 

 

 

i vec sam sporija, nekad bih osetila da mi je potrebno vise snage, obicno kada bih bila vec umorna pre plivanja.

Proteklih 10 dana sam isla 1km za 33-34 minuta, dve duzine kraul, jedna prsno. Videcemo koliko dugo ce ostati na tome - koliko brzo cu se usporavati i koliko ce me jos trpeti u sportskoj traci :D (mada, ima ih cesto i sporijih od mene pa ne vidim da se iko tangira). Idem uglavnom na svaka tri dana. ????

Link to comment

Konacno otvoren zenba u Mitrovici :Hail: Jeste 25metarski ali za sad je super jer nema toliko guzve, bar u ovim nocnim terminima od 21-23 kad idem. 25x13 ili koliko vec, 1.8m dubina (sto valjda znaci da se necu udaviti), ima zenske, ima sve, ja zadovoljan. Videcemo danas oko 4-5, verovatno ce da bude frka jer je nedelja.

Link to comment

Well, cestitke :) ❤

Čestitke na Loptici <3

 

bravo!

 

 Hvala IIzA1pnSpF7RDMFtZYk7aPMibZ4DGoPT7uteqUtK ^_^

 

Proteklih 10 dana sam isla 1km za 33-34 minuta, dve duzine kraul, jedna prsno. Videcemo koliko dugo ce ostati na tome - koliko brzo cu se usporavati i koliko ce me jos trpeti u sportskoj traci :D (mada, ima ih cesto i sporijih od mene pa ne vidim da se iko tangira). Idem uglavnom na svaka tri dana.

Bez namere da vodim dnevnik na ovoj temi :D moram da naglasim znacaj neradnog dana i opustenog prepodneva: danas za 30 minuta, kao letos

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...