Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

Za one koji osećaju nadolazeće godine...At 87, they're set for the ride of their lives496431627-420x0.jpgSažetak: Dvojica bicklista sa slike su 87-godišnjaci, jedan poreklom Kiwi, a drugi je domaći, Ozi. Novozelandjanin je bio farmer, a Australijanac je bio lekar koji se penzionisao sa 60 god i posle toga je i on bio farmer. Novozelandjanin je promenio oba kuka 1976 - medjutim, i dan danas trči i prošle godine je trčao polumaraton. Kaže Kiwi: "jedem dobro, samo meso, salatu i povrće, a nikad ne pijem pre 5 popodne, a i onda samo par piva pošto žena pazi na mene", :D .

Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

Koji je tvoj problem sa ovom temom tacno, da li su ti prognozirali smrt u cvetu mladosti, sta li?Mislim, skroz je prozaicno reci, ali ako ti je tema glupa, pa zaobidji je, brate.

Link to comment

bas mi prija ton kojim mi se obracas sada, jos cemo postati drugari :)nemam problem sa temom, iako su mi prognozirali smrt u cvetu mladosti.naprosto, kad se ne slazem sa necim, to moram da kazem. u suprotnom mi izadje po 1 bora, svaki put.problem si mi ucitao ti, kad sam najozbiljnije moguce pisao o clanku za koji si ostavio link (superdrzeca fitnes baba i mitohondrije), a koji je blago receno nedorecen, i da prostis, neozbiljan. clanak, ne link.

Link to comment
bas mi prija ton kojim mi se obracas sada, jos cemo postati drugari :)
Nebitno, meni forum nije za druzenje.
nemam problem sa temom, iako su mi prognozirali smrt u cvetu mladosti.
To je strasna stvar, nije za salu.
naprosto, kad se ne slazem sa necim, to moram da kazem. u suprotnom mi izadje po 1 bora, svaki put.
Pisi onda, necu ti smetati.
... a koji je blago receno nedorecen, i da prostis, neozbiljan. clanak, ne link.
Ja sam taj clanak vec zaboravio... OK, mozda je taj clanak i bio los, ali to ne znaci da je cela ta prica bez veze (malo mi je glupo da na forum kacim radove iz naucnih casopisa, a i ne znam ko bi to citao).
Link to comment

oho, uskrsla tema :)inače, ovaj raniji indijev post o biciklistima otvara pitanje kvalitete života u određenoj životnoj dobi, koje je po meni daleko važnije i teže od pitanja samog doživljenog broja godina. ova dvojica su majstori svog zanata!edit: tipfeleri

Edited by Nicol
Link to comment

nikad nije kasno

Britanka Pegi Mekelpin castila je sebe za stoti rodjendan skokom paraglajderom s jednog planinskog masiva na Kipru,sto joj je obezbedilo i mesto u Ginisovoj knjizi rekorda.Ona je skocila sa 760m a spustanje do sela Karaman trajalo je 15minuta.Mekelpinova je bila knjigovodja u Skotskoj a vec dugo zivi u turskom delu Kipra.Uverena je da je najstarija osoba koja je letela paraglajderom.-Bili su to divni trenutci i volela bih da ih ponovim,ali cu sachekati nekoliko godina i dopustiti da neko drugi pokusha da obori rekord.Ponovo cu leteti kada budem proslavljala 105.rodjendan-rekla je hrabra baka koja je sebe za 70.rodjendan castila bandzi skokom s visine od 50 metara.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...