Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

Roksi, jel znaš za ove...

 

 

 

Melbourne’s relative isolation could in fact be a blessing in disguise. It’s resulted in a pressure cooker of talent; a tight-knit, well practiced network of musicians who’ve put in the hours, paid their dues and are ready to explode into the wider global consciousness. 30/70 are leading the pack with their latest offering.

Working closely with and Paul Bender of Hiatus Kaiyote and Jamil Zacharia to produce the forthcoming record entitled ‘Elevate’.

Link to comment
  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

Roksi, jel znaš za ove...

 

 

yep! kacila ih ovde prosle godine:) meni su veoma dobri - za moj ukus, nekada se malko previse priblize hiatus kaiyote po zvuku ali kapiram da im je hk pozamasna inspiracija:) (perhaps a bit influenced and guided by paul bender;)

 

ovde se melburn bas lepo vidi (i to pre nego sto su nacickali one silne solitere oko rmit-a):

 

a evo je i pevacica on rhodes <3

Edited by roksi
Link to comment

yep! kacila ih ovde prosle godine:) meni su veoma dobri - za moj ukus, nekada se malko previse priblize hiatus kaiyote po zvuku ali kapiram da im je hk pozamasna inspiracija:) (perhaps a bit influenced and guided by paul bender;)

 

ovde se melburn bas lepo vidi (i to pre nego sto su nacickali one silne solitere oko rmit-a):

 

a evo je i pevacica on rhodes <3

Ovo zvuči super. Slučajno sam uhvatio na radiju i mislio da je nešto novo od HK. :D  

Link to comment

Ovo zvuči super. Slučajno sam uhvatio na radiju i mislio da je nešto novo od HK. :D  

 

e upravo! it's a thin line;)) (to put it mildly;) al dobro, nije melburn veliki pa je sasvim razumljivo sto hk predstavlja pozamasan uticaj na lokalnu ekipu i narastaj. no kako god, hk je ipak the one and only u tom okviru (barem meni) :)

Link to comment

Dobar je novi UNKLE album, mada ni približno Psyence Fictionu i Never, Never Landu. Šarenolik, ima gitare, ima nešto radioheadasto, ima i Marka Lanegana, te i ovu retro elektroniku koja kao da je snimljena negde '90/'91.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...