Jump to content
IGNORED

Da li podržavate humano preseljenje Roma izvan gradskih sredina?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    129

  • Hella

    113

  • Indy

    71

  • Turnbull

    66

  • 3 months later...

kažu migranti da su dovoljno obogaćeni i da im je kultura četnika sever nepotrebna :fantom:

 

The town where even immigrants are fed up with migration: Failing schools, filthy streets and benefit fraud - a ROBERT HARDMAN dispatch which those who accuse Brexiteers of being racist MUST read

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4018946/The-town-immigrants-fed-migration-Failing-schools-filthy-streets-benefit-fraud-ROBERT-HARDMAN-dispatch-accuse-Brexiteers-racist-read.html#ixzz4SW9yulmd

 

Link to comment
  • 1 year later...

kakav je to nacin da se ova tema zanemaruje vec drugu godinu?

Quote

 

Četiri porodice posvađale su se oko 18 sati juče u Bulevaru kralja Aleksandra, nakon čega su se obračunali i fizički! Epilog: troje uhapšenih, petoro teško povređenih.

Naime, kako saznajemo, posvađali su se članovi porodica Ismilović i Osmailović sa jedne strane, i porodice Kostić i Jovanović sa druge.

Razlog njihovog sukoba za sada nije poznat, ali nakon što problem nisu uspeli da reše, oni su se i fizički obračunali.

Kako saznajemo, tukli su se čime su stigli - ciglama, motkama...

 

 

mali primer poslovnih pregovora oko teritorije i prava na karton, kablove, sahtove i ostalu galanteriju

Quote

 

- Ova masovna tuča se, uglavnom, zbog mene i dogodila. Oni su mene i mog brata Stefana non-stop maltretirali, ovaj ožiljak na nosu imam jer me je jedan od njih udario bokserom ranije. Uvek ih je po četvoro-petoro i uvek bi se to dešavalo kad me sretnu i u sredu mi je pukao film. Sreo sam tog jednog kod okretnice i rekao mi je: "Hoćeš opet da dobiješ batine?", a ja sam ga uhvatio i izudarao sam ga, nemam šta da krijem. Nije prošlo ni 15 minuta, a njih desetorica uleteli su ovde sa kamenjem i palicama... - priča Sreten, dok pokazuje rukom umotanom u zavoje šta je ostalo posle tuče.

 

Kako priča, četvorica muškaraca polomila mu je staklo na kući, tako što je polovina uletela kroz prozor, a polovina kroz vrata. U kući su bila i dečica i Sretenova majka Dragica, brat Stefan (22) i otac Živojin. Svi su teško povređeni, osim dečice koju je sklonila Sretenova žena na vreme.

 

- Sa sinovima živim u Mirijevu i tada smo došli ovde kod Živojina, jer deca hoće da provedu vreme i sa ocem. Kada su uleteli, Sreten je prvi izašao. Otac tih muškaraca me je udario u glavu drvenom motkom i iznad oka, a nakon toga, jedan od njih je uzeo nož koji je bio ispred kuće i posekao mi dojku i stomak - priča Dragica K., Sretenova i Stefanova majka, dok otkopčava muževljevu duksericu na sebi i pokazuje nam previjene rane.

 

- Muža su udarili ispred kuće toliko jako da se onesvestio. Stefan kako je trčao blizu oca u dvorištu, okliznuo se, a jedan od braće krenuo je da ga udari krampom, da ga nisam gađao kamenom i pogodio u nogu, u tom trenutku ubio bi mi brata. Oca mi je pridigla žena dok smo brat i ja odvlačili pažnju ostalima. Nožem kojim je posekao mojoj majci stomak, isti je krenuo i ka mom stomaku i ja sam postavio ruku i pomislio: "Bolje ruka nego crevo", da bih ostao živ. Isekao me je do koske - dodaje Sreten.

 

Tu tuča nije završena već se jurnjava članova ove četiri porodice nastavila i na Bulevaru u blizini okretnice tramvaja. U sukobu je povređena i nesrećna slučajna prolaznica.

 

- Pojurili su kroz ogradu za Sretenom na ulicu i jedan od njih bacio je ciglu u njegovom pravcu. Umesto njega pogodio je ženu ciglom u glavu i ona je krvarila - priča Dragica dok nam pokazuje krvavo ćebe sa kojim je pritrčala da pomogne prolaznici, a koje se i dalje nalazi pored ulice.

 

Kao razlog zbog kojeg uopše postoji godinama nesloga između ovih porodica, Sreten navodi zavist sa druge strane.

- Brat i ja uvek smo se najbolje nosili i oni su bili ljubomorni na nas, tako je to počelo. Prvo su pre tri godine pretukli mog brata, a onda su počele i pretnje meni, pa i tuče. Uvek sam ih se plašio jer se kreću u grupi od deset i više - dodaje Sreten.

 

 

mada moram da primetim da je ovo 1 nivo u odnosu na komunikaciju bilje struje sa aidom corovic

Link to comment
Just now, Pontijak said:

kakav je to nacin da se ova tema zanemaruje vec drugu godinu?

 

mali primer poslovnih pregovora oko teritorije i prava na karton, kablove, sahtove i ostalu galanteriju

 

mada moram da primetim da je ovo 1 nivo u odnosu na komunikaciju bilje struje sa aidom corovic

Na osnovu kojih delova teksta zakljucujes da su u konfliktu oko "teritorije i prava na karton...."

 

 

Link to comment
12 minutes ago, pacey defender said:

Na osnovu kojih delova teksta zakljucujes da su u konfliktu oko "teritorije i prava na karton...."

 

 

 

evo nama naseg branioca™ ugrozene manjine :lol: 

 

iza svakog konflikta su ekonomnski interesi i teznja da se istisne konkurent i protivnik. to vazi kako za USA i Rusiju, Beograd i Pristinu, Rusiju i Ukrajinu itd itd itd tako i za ove veseljake koji su napravili performans dostojan nivoa komunikacije u sadasnjem sazivu skupstine

Link to comment

Izvini, ali koji je tvoj problem? Hajde zaobidji me sa takvim komentarima. 

 

Evo predlazem da ovo bude pontijakov prostor za blog. Smislenije je. 

Link to comment

ponasas se kao uvredjena mlada. nista, upisi u tabelu da si odradio mesecnu normu forumske borbe za manjinska prava a protiv predrasuda i to je to.

 

vise je su ovakve teme pacey-ev prostor za profesionalno branilastvo™ od nas zadrtih desnicara™  tako da moze da bude i tvoj blog

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...