Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

U toku je Super kup reprezentacija u Nemackoj... "Orlovi" iznenada dobili poziv, ne znam preko kojih veza...Prvog dana igrali smo nereseno sa Rusijom (36:36), uz jako dobru partiju... mogli i da dobijemo... malo se brzalo u napadu, odbrana solidna, uz slab dan golmana... Nedostaje nam 4-5 igraca (Nikolic, Andjelkovic, golmani)... zanimljivo videti 1 brzu igru rukometasa Srbije, a sokantno je da igramo preko krila, da stvaramo visak sa igracem vise i sl... 2 krila, Nikcevic i Prodanovic (klinac iz Jugovica, sjajan igrac) postigli po 7-8 golova + isto toliko pivota Stojkovica...danas, 2, utakmica, tezak poraz od Nemacke 41:30... napad igrao katastrofalno, ubili nas iz kontre... u 2. pol propala i odbrana, kada su usli sve klinci da igraju...ali, generalno, vidi se veliki pomak u igri, brzini prenosa lopte, ima nekih ideja, uigranih akcija i sl... sve vise licimo na modernu reprezentaciju, iako jos nismo konkurentni za sam vrh... Jovica Cvetkovic izgleda kao pravi covek na pravom mestu...nego, jel gledao ovo jos neko? :)

Link to comment

ja gledao prvo poluvreme..generalno,igra je ok..pre svega mislim da brzu igru...ima ovaj tim potencijala..sesum i nenadic moraju i mogu mnogo bolje..golmana da pronadjemo i da smanjimo broj olako primljenih golova..onaj stojkovic na pivotu nije nimalo los..steta sto nam je pao island u kvalifikacijama...mogli da odemo na euro..dakle ona klasa koja je 2005 bila svetski i evropski prvak za kadete treba da sazri..nenadic,prodanovic,sesum,markovic( levo krilo) i jos neki...inace prodanovic je bolji od kojica

Link to comment

Stojkovic je i meni iznenadjenje, sasvim dobro resenje za rezervnog pivota, iza Ratka Nikolica... mada ne znam kakav je status Toskica...Prodanovic je vec klasa, neverovatno visok procenat realizacije, pogotovo za decka koji igra u Jugovicu, za kojeg bih ocekivao da ga malo sputa trema protiv Frica i sl...kadeti da sazru, ali imam utisak da Sesum i Nenadic nista nisu napredovali u poslednje 2 sezone... mozda gresim, ali imam takav utisak... ok, Nenadic je dugo imao tesku povredu...

Link to comment
ja gledao prvo poluvreme..generalno,igra je ok..pre svega mislim da brzu igru...ima ovaj tim potencijala..sesum i nenadic moraju i mogu mnogo bolje..golmana da pronadjemo i da smanjimo broj olako primljenih golova..onaj stojkovic na pivotu nije nimalo los..steta sto nam je pao island u kvalifikacijama...mogli da odemo na euro..dakle ona klasa koja je 2005 bila svetski i evropski prvak za kadete treba da sazri..nenadic,prodanovic,sesum,markovic( levo krilo) i jos neki...inace prodanovic je bolji od kojica
Ovo mi je nevjerovatno - do prije par godina, SCG je imala fantastičan izbor golmana sa šterbikom, šarićem, Puljezevićem i Perićem koji su svi Top 10 golmana (šterbik i Perić Top 5), a danas Srbija nema golmana.šta bi sa Sudžumom (mislim da je igrao lijevo krilo)?(Kad spomenuh rukomet: ko voli rukomet, FTV prenosi utakmice Bosne u Ligi prvaka, a HTV Zagreba.)
Link to comment

Sterbik hoce da brani za Spaniju, Puljezevic vec brani za Madjarsku, Saric nece da brani za Srbiju, a Pericu se isto ne brani... Ima Srbija jos 4-5 jako dobrih golmana, Misa Pejanovic koji je sad debitovao za reprezentaciju je odlican golman, mali Marjanac, otisao letos u Seged, vanserijski je talenat, pa onaj Dambo, Strahinja Milic, kazu najbolji klinac bez konkurencije, debitovao sa 16 godina za repku na nekom turniru u Ceskoj pre pola godine i dobio trofej za najboljeg golmana...Sudzum se vratio u Partizan, tek se oporavio od neke povrede... levo krilo...

Link to comment

Kako sam čuo, i Dragan Počuča (bivši naš reprezentativac) će sad braniti za vas. Onako, bio je prilično dobar no mi smo uglavnom igrali protiv sila tipa Estonija gdje je protivnik preslab da ozbiljnije istestiraju golmana ili prejakih timova tipa Danska kad nam je odbrana previše troma pa je golman na vjetrometini.

Link to comment

Samo jedan mali osvrt na naslov topika...U normalnim zemljama, kad dotaknu dno, krecu navise...Kad srbi dotaknu dno, uzimaju u ruke asove i krampove i pocinju da kopaju!! Valjda se nadaju da ce stici do kine!!

Link to comment

pa to je to - kreces na vrh, ali sa druge, zaobilazne strane... Ovaj Perunicicev povratak mi je totalni hit... Vraca se u ligu u kojoj Jugovic iz Kaca gazi, Kolubara mlati Partizana sa pola snage 6 razlike, a "Terminator" tvrdi da se vratio iz patriotskih i nostalgicnih razloga, a ne zato sto mu je rame u fronclama i nema gde drugo da igra...

Link to comment

Cuo sam da ce Bojana Petrovic - Popovic igrati za CG na EP u Decembru... ne znam koliko mi je pouzdan izvor, ako jeste, to je jos 1 velika pobeda srpske rukometne federacije. Svaka cast majmuni, uspeli ste i rukomet da sjebete. Jebem vam sve najmilije, stoko beskorisna.

Link to comment

Mandingo,mislim da ni stotine najgorih psovki ne mogu opisati rukovodstvo RSS.Klubovi su u kanalu, igraju po dve utakmice u gostima. Reprezentacije takodje - 2 jebena turnira ne mozemo da spojimo u istom sastavu. Velika takmicenja propushtamo non-stop...Dno. Talog. Uzas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...