Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

za nas preseason efektivno zavrsen... u cetvrtak ce igrati trecepozivci za jos par otvorenih mesta na 53 rosteru

 

ono sto sam video:

1- Jameis napredovo u odnosu na prethodnu sezonu. I dalje ima dumb reads, ali mnogo manje nego ranije. Usput je poboljsao preciznost. Bilo j e divota gledati ga u drugoj i trecoj tekmi, ali u obe je imao po jedan uzasan pas. Nocas mu se i obilo o glavu... Jedini problem, red zone offense. To se mora popraviti, i to drasticno. Imamo Evansa i Howarda, koristimo ih.

2- Hvatacke opcije izgledaju odlicno. Evans-Jackson uz Humphriesa na slotu, te Brate i Howard na TE, i na kraju Godwin kao zamena. Svi su se pokazali odlicno u tekmama i trening kampu. Howard sjajno blokira, odlicno hvata, ali za sada slabo iskoristen kao hvatac. Mnogo je do problema u OL sigurno, ali nesto je verovatno i do toga da je rookie pa ce mu se ucinak valjda povecavati tokom sezone... Pass attack mora da razbija ovu sezonu.

3- Za razliku od pasa, trcanje je sviranje kurcu. Martin je jedini dobar RB, a on nece igrati prvu tekmu. Rodgers limitiran, Sims nekoriscen, Barber nije ni igrao sa starterima... McNichols nece ni proci medju 53

4- OL je na ivici da bude uzasna. Ako svi starteri igraju, mozda Jameis i prezivi, ali prva povreda, i bice sranja. Smith/Pamphile/Marpet/Sweezy/Dotson su podnosljivo losi, zamene su za povracati.

5- DL je solidna, ali ne i fantasticna. Jedina pozicija uz WR gde imamo neki depth. Baker je imao losiji preseason, ali kazu da je i u Washingtonu uvek bio nezainteresovan u preseasonu i na treningu, ali se pojavlljivao na tekmama. McDonald nastavio gde je stao prethodne sezone, odvaljuje. Tacno je bio bolji i od McCoya... najvece pitanje je kako ce Spence napredovati dalje. on moze da podigne DL na jos veci nivo

6- LB, imamo 2 ipo graca. Kwon i David su carevi, ali Bond na Sam je nah... Beckwith je tacno ono sto se i pricalo na draftu. Ne ume da obara. Jak je ko svinja, nije prebrz ali solidno cita akcije, ali obaranje je nula. Moze postati solidan, ali cini mi se da je barem dve godine krvavog rada do toga. Pozitivno iznenadjenje je Riley Bullough. Odlican kamp, odlican preseason, i od nekoga ko je bio tu da popuni practice squad, sada je jednom nogom u 53. Sledece tekma bi mogla biti odlucujuca. Kwon, David i Beckwith su sigurni, ostala dva mesta, svasta je moguce

7- Secondary je u polurasulu... Grimes i Hargreaves su head and shoulders above others, ali nemamo bas nista u rukavu na CB. cak ni nicklea. Smith je presmesan a ostali jos gori. Molim se bogu da ova dvojica izvuku sezonu, a na sledecem draftu, CB je obavezan u prvoj rundi. Safetyji su tek posebna prica. Tandy je najbolji igrac, ali covek je jednostavno fizicki limitiran. Conte se nekim cudom drzi u timu. Taman covek pomisli da je dovoljno zasrao da ga se zauvek otarasimo, onda napravi 2-3 izvanredna playa, i mi ostanemo sa njime, i to kao sansa da bude starter. Evans je rookie, jbg. Za razliku od Tandyja, on ima sve fizicke predispozicije koje je pozeleti mogao, ali slabo tackleuje, mnogo rizikuje i slicno. Medjutim, za razliku od Beckwitha, kod ovoga se vec vidi neki napredak, cini se da je mnogo vise coachable. Nadam se makar da sam u pravu, jer on i Tandy bi mogli biti dobar tandem, koliko vec u drugoj polovini sezone. Na kraju, Wilcox je nice addition, ali previse slican Tandyju, obojica su klasicni FS, tako da ne znam koliko mogu da funkcionisu u paru... ne bi me cudilo doduse da igramo sa njima dvojicom nazad umesto sa trecim CB u nickle semi. 

8- last, but not least, ST izgledaju sasvim dobro. jos smo se otarasili Aguaya i Folk ume da pogodi FG... 

 

Vidi se i ucinak Koettera i Mike Smitha, koji je odbio HC gig i ostao kao DC. jeste HC ponuda bila u Jagsima, ali ipak je vracanje na mesto gde je bio u Atlanti, ali ocigledno je da vidi potencijal u ovom timu cim je zeleo da ostane... 

 

Overall, stice se utisak da imamo ogroman potencijal, pogotovo u napadu. Potpuno je jasno da je tim napravljen oko i potpuno prilagodjen Jameisu, tako da ako on odigra dobru sezonu, gledacemo posle 10 godina Bucse u playoffu(i konacno pobediti tekmu posle onog SB 2002...)

 

I BELIEVE! 

Link to comment

ne :D

i ne :(

ne gledam nikada  hard knocks, pa ni sada kada su Bucsi... namontirani reality pravljen za omiljenog i ostale domacice.

mi smo od SB imali samo 5 wining seasons :( 2005 kada je Masni startovo, a sjebao koleno, pa Simms preuzeo. izgubili WC game od Washintona kada su ponistili cisti TD Shepherda. 2007 sa Garciom i poraz od Giantsa, 2008 isto sa Garciom kada smo startovali 9-3, onda Kiffin javio da ide na kraju sezone i odbrana se kompletno raspala poslednje 4 tekme, i sa 9-7 nismo usli. popsle toga i Grudena najurili. i onda krece potpuni raspad... u 7 godina, samo 2010 nismo bili posednji u diviziji(bili 3. :( ), sa Raheemom i Freemanom, most overachieving team in history of football, ali nismo prosli u PO i popred 10-6. i prosle godine, 9-7 nije bilo dosta za PO, ali opet, makar smo bili drugi u diviziji... Morris je potpuno unistio tim, postali raspusna banda. jedina dobra stvar je bila draftovanje McCoya... Schiano je bio kompletna suprotnost, pa je rasturio Freemana, sto ga je na kraju i kostalo mesta. Lovie je bio ogromna greska, ali je makar Lycht dobro draftovao i pametno odlucio da sacuva Koettera i postavi ga za HC. sa poslednja 3 drafta, mi imamo 13 igraca u timu, 7 su starteri. jedini promasaj je mrtvi Aguayo.  

Link to comment

Meni deluje kao potencijalni serijski ubica koji zakopava zene u mocvarnom podrucju. Neka teska muka se krije iza tog osmeha. Sve ovo na osnovu 3 epizode hard knocksa.

Link to comment

Sad kad sam uočio da je Amish bekap QB u Tampi počeo sam ozbiljno da se pribojavam sa momka. Fitzpatrick ima dugu istoriju počinjanja sezone kao bekap i završavanja iste kao starter nakon povrede nominalnog startera.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Meni deluje kao potencijalni serijski ubica koji zakopava zene u mocvarnom podrucju. Neka teska muka se krije iza tog osmeha. Sve ovo na osnovu 3 epizode hard knocksa.

To samo znaci da nece pokleknuti pod pritiskom! :P

 

 

Sad kad sam uočio da je Amish bekap QB u Tampi počeo sam ozbiljno da se pribojavam sa momka. Fitzpatrick ima dugu istoriju počinjanja sezone kao bekap i završavanja iste kao starter nakon povrede nominalnog startera.

Ako se ista desi Jameisu, naci cu te, vezati, i naterati da odgledas sve medjusobne meceve Simona i Monfilsa

Link to comment

velika dilema dosadasnjeg navijaca jetsa:

posto je gazda jets.a jedan od glavnih dojebnika trampa, imam utisak da navijam za obilic 98me

(s tom razlikom sto je obilic namestio prvenstvo da pobedi, a jetsi ga "namestaju" da budu ubedljivo prvi na sledecem draftu).

 

a posto me mrzi da gledam ko je jos sve dojebnik tranpa u nfl.u, podrzavacu tim koji potpise kapernika. ako se to ikada desi :)

 

btw. jetsi su menjali seldona ricardsona za jermaine kearse.a  :0.6:

Link to comment

daju nesto za sta znaju da valja za meh igraca i pik na draftu koji ce realno zasrati :)

meh igraca su mogli da dobiju i za dz. nakon sto je sf otpustio kerlija

 

plus, hoksi ce biti dobri ove sezone, tako da ce njihov pik druge runde biti kasno

 

suma sumarum: menadzment pametan na vlasnika :)

Link to comment

Ričardson ili ne, oni su ove godine zreli za 0-16. Oslobodili cap, dobili pik, plus valjda je Ričardson prošle godine imao 1,5 sek. Dosta su izvukli, dobar rebuilding potez, jedan od rijetkih ove uprave.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...