Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzon Foks. :ziga: Kakva krasna luda. Koliko njegovi timovi igraju taj jedan gledljiv, dopadljiv fudbal i koliko je sve to, ujedno... Dezorjentisano.

Link to comment

Gledam Jaguarse i Ramse, a na livescoreu pratim ostalo. Jel ovo Chiefsi nisu sutnuli field goal na 11 minuta do kraja i kod 3:12 nego probali cetvrti pokusaj kad su bili na 3-4 jarda od end zone? 

Edited by Nesh
Link to comment

Gledam Jaguarse i Ramse, a na livescoreu pratim ostalo. Jel ovo Chiefsi nisu sutnuli field goal na 11 minuta do kraja i kod 3:12 nego probali cetvrti pokusaj kad su bili na 3-4 jarda od end zone? 

 

Bio je 4th i nekih jard i po (isli na to), pa su malopre ispustili INT koji Antonio Brown pretvorio u run od 50y i TD, sad su se odbranili i imace 2 minuta za pobedu, treba im TD...

Link to comment

mi smo bruka i sramota. nismo mnogo gori od Brownsa i Ninersa, ali od ostalih smo svetlosnim godinama daleko.

napad je anemican, ali odbrana? nemoguce da tu bas niko ne zna da igra fudbal. Fitz je celo prvo poluvreme bio sam ko duh. kada kazem sam, ne mislim da je bio otvoren po NFL standardima. ne, ne, oko njega nije bilo bukvalno nikoga na 3-4yds. oko Fitzgeralda. nije mene Arizona angarzovala pa da pomisli covek da me ne cuvaju kako treba ili tako nesto. jok bre. vec Larry fucking Fitzgerald! to nam se vec desilo sa Minnesotom. jednostavno, pametan WR koji zna kako da napadne zonu, taj ce nas unakaziti. usput, u sredni naravno da nema nikoga i tu moze ko hoce da vata sta hoce. Mike Smith bi morao da odgovara za ovo. a i Koetter.

 

a sezonu mozemo da zaboravimo. pogotovo ako je Winstonu sjebano rame. 

Link to comment

Jbt, kakav raspad Rajdersa posle prva dva kola ... Oni vise nisu u stanju izgleda nikog da dobiju ...  :isuse:

 

p.s. Bas bedak u vezi Rodzersa, ubedljivo najsimpaticniji qb u ligi, jednostavno ne mozes da navijas protiv GB kada ih on predvodi ... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...