Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Evo da otvorim topić za one koji vole muziku uz koju se podižu dva prsta.Počeću temu interesantnom objavom u vezi sa koncertom Theriona 11.12. u Velikoj sali SKC-a. Obaveštenje menadžmenta upućeno kući Legacy Promotions sadrži informaciju da će koncert skandinavskih majstora, umesto 2:30h koliko je prvobitno bilo najavljeno, trajati oko 180 minuta. Broj ulaznica biće limitiran na oko 700, usled produkcije koja će nadmašiti, kažu, sve što je do sada viđeno na metal svirkama u Srbiji. Od sada na ovom topiću očekujte sve relevantne informacije sa metal koncertne scene u Srbiji.

Link to comment

Behemoth - Slaves Shall Servemalo braća Poljaci. ovo mmeni kolce vuče (fali mi samo ansaml Simjonov) a mož da se i zaigra u radnom vremenu :) sve je tu, i pusto anadolsko u zvuku i zli biskup kao reakcija na talas klerikalizacije u Poljskoj, štošta bi moglo da se povuče na Srbiju i neki nalik od naših arhi mantijaša bi mogao da zađavoli u ovakvom spotu komotno. i svinjska glava normalno, ništa bez Tijanića ne može da prođe :lol:

Link to comment
Evo da otvorim topić za one koji vole muziku uz koju se podižu dva prsta....usled produkcije koja će nadmašiti, kažu, sve što je do sada viđeno na metal svirkama u Srbiji.
Bokte jebo! Meni je vec frka!!!!!
Link to comment

Možda. Međutim, regularne bounce rutine održavaće ga, što se mene tiče, vazda u životu, a (ko zna!) možda pored mene i, evo, i kolege Glena Liveta, ova priča pomalo i zanima.

Link to comment

Dobro za kurdia razumem, vidim da je forum led by on, ali ne zanm ko vam je taj Zorhe vidm neki flmadžija. Neko vasudeva ne mogu obećat neku posebnu priželjnost u aktivnosti na topiku, nisam ti ja od metalerske fele, kod mene ti je u zadnje vreme samo rokenrol (isključivo Cult i Bellrays i Dr. Milić) i Stojin doom-folk (ne zna niko ko Stoja!), ali mi zanimljiv i taj black'n'roll. Vajkaju se metalci kažu to je prodaja, komercijala i gaynoća pusta, ali šta bi oni drugo rekli. Micim, kakko očekivat od muzičara da budu sad neke naročito moralne persone. A ovo je priča gde rokenrol koji ne mož da umre (reko Neil) probija na neočekivanim mestima npr. krot black metal i umetnik kakav je Satyr recimo, ne može da odoli oseća čovek da se rock vraća na mala vratašca. Evo hita evo the šitaSatyricon - The Pentagram Burns (ili kakko bi ja reko - the kancelarija burns while my direktor is spinning on ražanj :) )a jebo i cuko norveški imaju sevdaa, i doktor Milić bi bio ponosan ko da su poslušali šta još ranije poručivo (hjebo black methal thho sve peder bal, hajmo svirat ko Guns n Roses pa da djevojke bacaju grudnjake i ghaćice nanas) extra je onaj breakdown (na 02:23) kad cure počnu uvijat se i džuskat. A, ovde sa prethodnog albuma još više r'n'r, dobra riffčina (fuck yeah!!! moram malo, ostaje mi samo da se palim što reče Zoki Kostić)Satyricon - Fuel For Hatred

Link to comment
mislim da bi bilo fer da ovaj topic umre sam od sebe.
To ne smemo dozvoliti! Mjetal mora zivit' i (ne)razvijat' se do zauvek!Evo, da malo podstaknemo...Sta ovde pise? Pravi mjetaldzija ce to lako odgonetniti:toblogoqq7.jpg
Link to comment

TESTAMENT Confirmed For Serbia's LEGACY FESTIVAL - Nov. 28, 2007Veteran San Francisco Bay Area thrashers TESTAMENT have been confirmed for the Legacy Festival, set to take place May 30-31, 2008 in Belgrade, Serbia. The festival billing is now shaping up as follows:May 30, 2008:DESTRUCTIONVADEROBITUARYDARK FUNERALTHRESHOLDMay 31, 2008:JORN LANDEBELPHEGORFINNTROLLUNLEASHEDAMORPHISRAGETESTAMENThttp://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=85743

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...