Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Inace sa poslednjeg albuma MAGIC ovo me je razvalilio mozda sam samo upao u depresiju....Terry's Songby Bruce SpringsteenWell they built the Titanic to be one of a kind, but many ships have ruled the seasThey built the Eiffel Tower to stand alone, but they could build another if they pleaseTaj Mahal, the pyramids of Egypt, are unique I supposeBut when they built you, brother, they broke the moldNow the world is filled with many wonders under the passing sunAnd sometimes something comes along and you know it's for sure the only oneThe Mona Lisa, the David, the Sistine Chapel, Jesus, Mary, and JoeAnd when they built you, brother, they broke the moldWhen they built you, brother, they turned dust into goldWhen they built you, brother, they broke the moldThey say you can't take it with you, but I think that they're wrong'Cause all I know is I woke up this morning, and something big was goneGone into that dark ether where you're still young and hard and coldJust like when they built you, brother, they broke the mold[harmonica bridge]Now your death is upon us and we'll return your ashes to the earthAnd I know you'll take comfort in knowing you've been roundly blessed and cursedBut love is a power greater than death, just like the songs and stories toldAnd when she built you, brother, she broke the moldBad attitude's a power stronger than death, oh I've been burning or stone coldWhen they built you, brother

Link to comment
Ne mogu da verujemKupio sam kartu za Dablin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cestitam, ali time se jos uvek nisi kvalifikovao za najveceg bruce springsteen-ovog fana na ovim prostorima wink.gif
Link to comment
cestitam, ali time se jos uvek nisi kvalifikovao za najveceg bruce springsteen-ovog fana na ovim prostorima wink.gif
Kupio sam i za 23!!!!!!!!!!!A zatim sam oborio rekord trcanja od moje kuce do banke posto mi je nestalo para na racunu a objavili su i koncert 25.Evo sad cekam na tm sajtu valjda cu uspeti.
Link to comment
cekaj, hoces da kazes da jos nisi kupio kartu za koncert 25-og?
Hahaha sad si mi ga zavukao. angry.png Znam kad treba da priznam poraz.edit : kupio i za 25. :P Edited by BornToRun
Link to comment
Upravo sam pricao sa konzulom Irske u bg.Rekli su mi da cu je dobiti kao najveci fan u Srbiji.Cast im je sto sam izabrao bas njihovu zemlju.
ali...nisi je jos dobio.ja ne bih bio siguran, dok ne dobijem vizu.a i znas kako ti stranci, hoce sve da obecaju... :wicked:
Link to comment

Jel ima neki iskustvo sa ryanairom ?Sada je povratna karta zadar dablin 100 evra mada mi datum povratka ne odgovara najvise.Da li da cekam da bude jos jeftinije ili da kupujem da ne nestane i ovo ?

Link to comment

Gledam kako kreće prodaja karata za Nemačku 2008 i priznajem svrbe me prsti, ali sve mi se čini da ću morati da se zadovoljim predstojećim Kelnom... Fan ili ne, ja i moja ekipa ipak treba i neki 'leba da jedemo... (najbolja ideja koja mi trenutno pada na pamet je da uplatim loto... :unsure:)

Link to comment

Prvo je Magic u Irskoj dosegao platinasti tiraz, a sada je za manje od tri sata prodato oko 100.000 karata za koncerte u Dablinu cime su oboreni svi rekordi do sada. Reklo bi se da Springsteen u Irskoj nikada nije bio popularniji nego sada... U Srbiji je situacija nesto drugacija. Album je prodat u 0 primeraka, bas koliko ih se i naslo u prodaji. Mogla se procitati jedna pozitivna recenzija u politikinoj tv reviji (u kojoj su doduse pobrkali Bob Seger-a i Pete Seeger-a) i jedna negativna na popbox.com-u. Plus, nekoliko zaludnih forum-fanova... Kao u stara vremena kada sam se opijao uz irsku muziku, ponovo bih radije bio tamo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...