Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

da se poubijamo, starting now :Dedit: eh, da, moze da se caska i o arhitekturi, infrastrukturi, odsustvu kulturnog & drushtvenog zivota, shopingu, shippingu, gubljenju po blokovima, vishednevnom gubljenju po blokovima, kome se striko sa dorcola izgubio-u-blokovima-i-josh-ga-traze... i sve te stvari koje se tichu opstanka (& opanka) u prirodi. micim, samo slobodno wink.gifedit2: i zemun da se pripoji, jedna slamka medju vihorove, feel free.

Edited by thermal bug
Link to comment
Blok 63 centar sveta. Full stop.(sa imperijalistickim ambicijama prema okolnim blokovima/mesnim zajednicama/opstinama... :wicked: )
Slomićete zube koliko već na bloku 44. :D btw, najzad da i mi iz austrogarskog dela Beograda dobijemo svoj kutak. Bilo je vreme.
Link to comment
Slomićete zube koliko već na bloku 44. :D btw, najzad da i mi iz austrogarskog dela Beograda dobijemo svoj kutak. Bilo je vreme.
Zubi se daju zameniti, bitna je ekonomija da bismo mogli dalje da se sirimo -- tj piramida i pijaca :D
Link to comment
Blok 63 centar sveta. Full stop.(sa imperijalistickim ambicijama prema okolnim blokovima/mesnim zajednicama/opstinama... :wicked: )
kakve bre imperijalisticke ambicije? meni je djedovina u bloku 62 angry.png lm, sokirala sam se brojem poslovnih i stambenih zgrada izgradjenih u posljednjih 11 mjeseci (kolika mi je bila pauza u dolascima)
Link to comment

nbgd je jedino mesto (ukljucujuci inostranstva) gde sam se cak dva puta izgubila.i nema veze sto moja kuma iz :blink: bloka stize do centra brze nego sto sam ja svojevremeno sa bulevara iznad liona. to mi je falinka u glavi: cim predjem most osecam se kao da sam daleko, daleko.i, imate one ulice koje se prekidaju pa nastavljaju, pa one druge sto idu u kvadrat :o no, s interesovanjem cu pratiti ovu temu, makar da razuverim sebe da se na nbgd nista ne dogadja.poz

Link to comment
Pa oćete nam ostaviti nešto na kraju? Makar onaj aqua park wannabe, ako ništa drugo.Sreća, pa nam reku ne možete uzeti - nije vam u dometu. :wicked:
Paaa... ostavicemo vam lokalnu ekonomiju -- prodaju dopuna ispred Rodica i onu teretanu gde se clanovi (domorodci) medjusobno upucavaju u noge.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...