Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Ja sam gledao do špice. Trebalo bi sad nastaviti. Evo čim se isčudim ovom leba i pevanja sistemu. Popodne narodnjaci, uveče može i malo grackih narodnjaka. Spin off novogodišnjeg programa. Konačno su ovoj veljkovićki našli dream job. Da glumi da peva.

Link to comment

Ponekad zaista iritiraju te emisije gde se kod svih aktera primećuje isforsirana, fejk veselost ...

 

Ta ista Veljkovića ispijena i smorena sa dečicom kao Luda Nasta tumara supermarketom, a onda na TV-u glumi ludilo, a u intervjuima za novine deli recepte za sreću i balans ...

Link to comment

RTS 1 nedeljom uveče izgleda kao Novogodišnji program, anesteziranje naroda.

Bas sat i po "razvrata" i krvi se uklapa u novogodisnju atmosferu... Taman koliko i anestezira Marija Veljkovic dok peva neki (s)hit magazina.

Mada je igrica sa decom vrh.

Corbino lisicu ga njegovog zivota su preveli sa on ce iskoristiti njegov zivot, dok je boing 747, blok 47 il' tako nesto... Steta sto ne iskoriste big band i malo proberu repertoar kad vec to ionako niko ne gleda...

Link to comment

evo ja gledala. mada ja nastupam po difoltu negativno na sve bjeline tripove nema-vishe-staaarog-beograda, ovo moze da se gleda (za pochetak nema nogometa. i josh nisam spazila onu ninu jankovic ^_^). dinamika mi je prihvatljiva, grdni novci su upucani u 'lokalizaciju', tj kostimi i okruzenje su pametni, smeta mi shto nisu poradili ozbiljnije na jeziku, nego sluti opet na brate tebra (mada ne mnogo), ali jezik mi je previshe moderan, akcenti previshe strahinjica bana. tu i tamo, naravno, ne svi. strepim da ce rvat da odradi najbolje, jer on jedini mora :lolol:

 

sramota je reci, nisam nesrecna ^_^

 

di su nam istorichari? koliko je kozachko bahacenje po beogradu istorijski utemeljeno? :unsure:

Buba bih mogla da ovaj post prebaci na potforum serije. Fala

Edit: razjebah kvotovanie

Edited by hefaca
Link to comment
  • 4 weeks later...

Olja Kovačević je kao mala izgleda bila fascinirana italijanskom televizijom, oni su pioniri u ovim programima sa polugolim ribama, šljokicama, opštim veseljem i razdraganošću, frenetičnom publikom, tako da se sada svake nedelje uveče na RTS-u slavi Nova godina ... S tom razlikom što su tamo režiseri malo veštiji pa ne hvataju u krupnom kadru učesnike sa grčem na licu, a treba da budu veseli ...

 

Ono malo što smo upratili, Kosjerina je još najspontanija, ona je tu najmlađa pa je još uvek mladalački razigrana i razdragana ...

Link to comment

pa shto je ojadishe ovako, meni ona nije loshe delovala u jutarnjem, naprotiv, potencijalno vrlo odlichno :unsure:

 

mislim, ima kokica koje bi dale pola zivota da igraju i pevaju :(

Edited by gospa buba
Link to comment

Spontanost, tečnost, odlična dikcija. Uz sve to i jako prijatnog i prirodnog izgleda. Mene je Kosjerina odusevljavala jos na Sport klubu dok je radila Studio. Najjace mi je kad sa muskarcima prica o fudbalu pa onda prospe neku foru kao najbolji ortak ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...