Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Nisam si jos obezbedio betu, a i kad uplatim za full ne verujem da ce biti dobra za igranje sve do zimskog patcha.

Negde videh da ukidaju opciju 2D sto je bas bez veze. Opet se ubacuju nove role (dooookle jbt) i sitnije izmene (one podele ko je vodja copora a ko samo statista), pa cu za vikend sve da ispratim u onim malim yt tutorijalima.

A posto sam sledecu nedelju na odmoru posveticu se De Treffersima u novom (trecem) pokusaju da se domognemo promocije.

Link to comment

Prvi izadje ubrzo, posle par nedelja, ali se duuuugo ceka taj zimski jer je dotle neigrivo i puno bagova. I tako je vec godinama u nazad, rade se fina podesavanja i neke novine a gro novca se ulaze u odbranu od piraterije, zato valjda i kaliraju na kvalitetu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Rade sejvovi i uvek imas opciju da pocnes po defaultu ili igru sa poslednjim patchom (kad kreces novi sejv). Jbg, ja se nadam da ove sezone nece biti toliki krs. Znas ono kad zadnji u odbrani vrati golmanu loptu i njemu prodje ispod noge... i tako 5 puta za polusezonu :(

Ili kad ne sviraju ocigledne ofsajde. Ili kad igra jednostavno zabaguje pa moras da je restartujes. Iritira do bola, ali sta ces. Gore je od droge.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja prilicno sporo, tek sam odigrao prijateljske i roknuo Reala u Skoplju i Brajton u gostima. Za sad deluje prilicno igrivo i pored milion novih statistickih detalja. Nema bagova sa idijotskim golovima i autogolovima.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Johne, ti uzimaš original jel?

Menjaju li išta u igri osim što dodaju te statističke podatke...

Da, original. Promene su kozmeticke vise manje. Nista specijalno zadnjih par verzija, kontam da bi ladno mogli da skidamo transfer update i da peglamo neki stari. No ipak ima nesto sto me vuce svakog novembra...

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...