Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

moraš da omogućiš u dashboardu naloga da radiš stream i to je to. naravno, treba malo da podesiš settings u softveru i da imaš relativno dobru mašinu (i5 + 8GB)

Link to comment

Pa rekoh vec, naprvio sam nalog, RoninFM, ali sam glup ko kurac. Ja sam ostao u 1996/97. sezoni sto se tice FM/CM, ne znam da narpavim jebeni grb ili facepack, niti me to zanima sve dok ima hiljade malih prstica koji to obavljaju za nas. Plus iako imam legalnu verziju nisam odigrao online jos nijednom :(.

 

Aj probacu danas posle 1 nesto da streamujem, valjda cu znati.

Link to comment

Sad probao opet i posle nekih 20sec se ponavlja sve sto pricam od pocetka. Tu nije kraj, posle jos nekih 10sec se ponavlja sve opet, tako da imam 3 price u jedno :isuse:

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dobar tekst o predstojećem svetskom prvenstvu u League of Legends. Bez sumnje, biće to najbolje i najzanimljivije esports takmičenje ikada.

 

http://www.vice.com/rs/read/pocelo-je-odbrojavanje-do-svetskog-prvenstva-u-league-of-legends-najgledanijeg-esport-dogadjaja?utm_source=vicefbsr

 

Mali podsetnik da ovo danas počinje. U 4 je opening ceremony. Hype nikad nije bio veći i to sa razlogom, te se očekuje pregršt kvalitetnih i zanimljivih mečeva kao i odgovor na pitanje da li će neko svrgnuti Azijate posle 3 godine (prve godine je Evropski fanatik trijumfovao). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...