Jump to content
IGNORED

Orange is the New Black


Calavera

Recommended Posts

bilo je jos likova (mada uglavnom likusa™) koji su se razvijali kako je sezona odmicala. piper, taystee, yoga jones, luschek, coates, pennsatucky, soso... s obzirom da se minutaza deli na nekih petnaestak grupa za koje u gotovo svakoj epizodi moramo saznati gde su i sta rade, meni je ovo bilo dovoljno.

 

a to za komediju i dramu je uvek bilo prisutno, samo je ova sezona mracnija od prethodnih. meni ne smeta sto balansiraju to dvoje, ali cesto im komedija deluje previse random, a retki trenuci prave drame previse nategnuti kad se uporede s onim sto im je prethodilo.

Link to comment
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    25

  • Mil@n

    14

  • Lrd

    14

  • Weenie Pooh

    12

Top Posters In This Topic

Bolje najgora drama nego jeftina I glupa komedija (koja to nije). Dakle, neka zamrače slobodno što se mene tiče koliko god mogu. Sama komedija u zatvoru verovatno I postoji samo na filmu i seriji :)

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
  • 1 year later...

Da oživimo leša, krenuo poslednju sezonu, prve tri epizode katastrofa, žene otele zatvor, maltretiraju stražare tako što ih skidaju gole, one se ponašaju kao da će vreme stura da stane i da niko neće odgovarati za bilo šta, a Daja... Ne mogu da je gledam koliki je to raspad od uloge i glume uopšte. 

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...