Jump to content
IGNORED

Orange is the New Black


Calavera

Recommended Posts

Uvek ti likovi koji na prvi pogled deluju najnormalniji ispadnu najveće psihotine.

 

(i dalje spojler za 4. ep.)

 

 

Nije ona bas delovala skroz normalno u prvoj sezoni koliko se secam, niko ko je toliko opsednut nekim savrsenim deckom koji ce je zauvek cekati ne moze biti sav svoj, ali da je bas toliko zglajznula...

 

Ali dobro joj je bilo ono istrazivanje svog voljenog, za nekoliko sati do tamo i nazad plus topla kupka pride :D Ne kapiram otkud 1 zatvorenici toliko slobodnog prostora za moguce shenaniganse, valjda ce Vini imati nesto da kaze po tom pitanju!

 

 

Lrde, nesreco, kad pre? :(

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    25

  • Mil@n

    14

  • Lrd

    14

  • Weenie Pooh

    12

Top Posters In This Topic

(i dalje spojler za 4. ep.)

 

 

Nije ona bas delovala skroz normalno u prvoj sezoni koliko se secam, niko ko je toliko opsednut nekim savrsenim deckom koji ce je zauvek cekati ne moze biti sav svoj, ali da je bas toliko zglajznula...

 

Ali dobro joj je bilo ono istrazivanje svog voljenog, za nekoliko sati do tamo i nazad plus topla kupka pride :D Ne kapiram otkud 1 zatvorenici toliko slobodnog prostora za moguce shenaniganse, valjda ce Vini imati nesto da kaze po tom pitanju!

 

 

 

 

 

 

Ja sam hteo da se upišam kad je ispalo da je majstorica zadremala u kadi sa velom  :lol:

 

 

Link to comment

Sesta najbolja do sada, onaj mockumentary dodatak je solidno obogatio epizodu.

 

Flesbekovi isto na nivou, bilo mi dojaja sto nije bilo nikakvih titlova za nemacke delove nego su nas pustili da sami izvucemo poentu iz konteksta tih scena.

 

 

Larry mi je definitivno nesto simpaticniji this time around, ali problem je u tome sto je prva sezona za srediste imala Piper i njeno 1 otkrivanje sebe, a tu je Larry ipak bio bitan deo. Ove sezone je glavna prica izgleda ovaj predstojeci rasni rat u zatvoru a Piper je sad samo 1 od zatvorenica, sto cini dalje Larryjevo bitisanje u seriji jos nebitnijim nego ranije.

 

Najbolji deo epizode su ipak Maritza i Flaca :Hail: :D

 

Edited by Calavera
Link to comment

Sta bi, niko vise ne gleda? <_<

 

Ja malopre zavrsio, slazem se da je druga sezona bolja od prve. Jos manje razlika izmedju dobrih i losih likova, uspesnije balansiranje svima njima (mada bih voleo da su neki imali vecu minutazu, recimo Sophia ili Yoga Jones), Vee je izdominirala, Piper mi se vise svidja kad nije u centru paznje, cak je i Larry opravdao svo to vreme koje su ulozili u njega. Nadam se da ga nece biti u trecoj sezoni doduse, ne gledaju mi se njegove putesestvije sad kad vise nema sta da radi s Piper, iznerviracu se ako mu ipak smisle nesto na tu foru. Jedino sto mi se nije previse svidelo je ta veza izmedju Daye i Bennetta, mada mi se cini da se i to poboljsalo u odnosu na prvu sezonu. Ma, serija je do jaja! :Hail:

Link to comment

Ja sam tek na S01E04, tako da..

 

Nekako mi..sporo?

Ili mi se čini jer je 50-ak minuta po epizodi..

no opet, Penny Dreadful, Black Sails ili Crossbones takođe imaju sličnu duljinu,

a prođu ko od šale..nem pojma.

 

Anyway, kupio sam i drugu sezonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...