Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

Baš me je obradovala vest da ću, nakon 18 godina (lele, pa ja sam matorka :cry: ) ponovo slušati Nicka, pa makar i u prostoru kao što je Arena.Daavno, na koncertu u SKC-u, valjda od silnog uzbuđenja i vutrice, padoh u nesvest. Valjda će ove godine sve biti OK. Jebiga, moram da brinem - kosti su mi krtije no nekoć.

Link to comment
au napeto, 31. maja underworld, 4. juna cave. trebace da se pristedi....
:blink: :blink: :blink: otkud ti za ovo prvo?! ajde baci negde topic o tome ako znas nesto vise, da znam koliko da stedim.. :Hail: a na Nicka.. svakako.samo je sh*t sto je u Areni. valjda bi i SC bio bolja solucija od Arene, a ako obilazi i Zagreb, nece Nick napuniti Arenu .. glupa ovde masa vlada za tak'e stvari <_<
Link to comment

Evo sa majspejsa:

Wed 21st May - Berlin TempodromSat 24th May - Prague Sazka ArenaSun 25th May - Vienna GasometerTue 3rd June - Zagreb IN Music Festival (open air)Wed 4th June - Belgrade ArenaFri 6th June - Salonika Moni Lazariston (open air)Sat 7th June - Athens Lycabetus Theatre (open air)
Stvarno :)
Link to comment
Kakve babe, ne mogu da verujem. Pa idete li na Kejva ili u Arenu?! Slušao bih ga i u piceriji "Orao"...
dojam je dojam, 'ebi ga kad vec moram da izujem dve i po 'iljade mogu i da komentarishem gde bi ga pre slushao...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...