Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Htedoh to isto da posaljem da zacikavam batikvore, ali me mrzelo.to bas jeste soundtrack za 2nd coming
da znas. dvoumila sam se izmedju driftin' back (da li je to mozda cika nilova neka asocijacija na the band) i ovog hendriksa. i sad dok ga slusam, sve udaram sebe po usima sto ga ne slusam cesce i zamisljam da li bi se njih dvojica danas druzili i sta bi hendriks radio.ima par ljudi koje bi volela da se resurektuju, hendriks sigurno prvi medju njima.
Link to comment

Resurektovace se, kada dodje Onaj Dan, kao i svi koji su na zemlji bili pravedni ili su se u srcu pokajali za svoja sagresenja.Objavljujem da cu oteti ovaj topik i na njemu pustati pesme koje uzdizu duh i spremaju coveka za dolazak onog koji ce se uzdici u slavi kada nastupi Dies Irae, Dies Illa.Pesma za Sekond Kaming, jedan jak medley Henrija Dzonsona i njegovih drugova.http://www.youtube.com/watch?v=GzA-RdLahsc

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ne, ne, ovo ti je novi nauplejing jer je stari morao da se arhivira zbog velicine. to ja htela da budem duhovita sa nazivom topika :)
a, pa da, vidim ja neke promene po forumu al po obicaju kasno dok ukapiram...nego, taj tvoj bog lubo me mozda natera da dodjem konacno na neku svirku u beogradu!off topic...tek sam skoro skuzila da je na tvom avataru niski konj iz neznamkakosezove crtanog filma...? kjut! on topic....uglavnom lanegan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...