Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Apollo, za Brkove se ne slazemo, ali to je vec druga prica. Ovde bi mozda bilo svrsishodnije raspravljati koliko covek treba da bude pijan da bi mu taj lineup bio makar prihvatljiv.

Jos gora stvar, zamisli da potpuno trezan moras sve ovo da slusas.

Link to comment

Brkovi su pod broj 1 očajni muzičari, (krš distorzije i loše pjevanje za bilo koje standarde, kako narodnjačke tako i pank-rok), zapravo je nepodnošljiva buka, jedva se čovjek probije do "teksta", a pod broj dva, na kraju će završiti kao i svi ostali Nervozni poštari i Rokeri s Moravu na seoskim vašarima i kirbajima svirajući onima koje su navodno zajebavali i parodirali. Doduše i ova tezga na BF je stanica na tom putu :D

Na stranu što ja mislim da su Rokeri s Moravu (u ranoj fazi) to radili sa mnogo više stila i ukusa, a muzički neopisivo bolje (ne govorim o onim blamiranjima BB-a kasnije), ako se o ukusu uopšte može raspravljati na ovom terenu :D Mislim, nešto slično radi i Pero Deformero, samo što je Friš doktor gitare za ko god svira gitaru u Brkovima 

 

Možda je i do produkcije, meni se baš neslušljivi, a kriterijumi su mi niski  :blush:

Edited by James Marshall
Link to comment

http://www.blic.rs/vesti/beograd/bir-fest-od-16-do-20-avgusta-ovo-je-ceo-program-festivala/bdnyn3g

 

Svaka čast organizatoru! :Hail:

Pored sad već tradicionalno ogavnog Van goga, tu je drugi najogavniji band svih vremena- Brkovi. Tu su i 2 niške r'n'r legende- Galija i Kerber ( minus je što su ih razbili na 2 dana  :mad: ). Pravu poslasticu ce svakako predstavljati nastup velikog šmekera Đoleta Davida i njegovog novog banda. Konačno, tu su i pokojni Stereo MC's specijalno oživljeni za ovu priredbu.

ništa prodidži?

Link to comment

Vi ozbiljno analizirte lajnap za birfest? Manite se corava posla, bolje nalupajte onu krusku, gledajte dupeta na rodeo ride-u popijte po jedan kash i vozite se na balerini...

 

Sent from my D5103 using Tapatalk

Link to comment

Prvi exiti, gucha i zajecarska gitarijada u jednom paketu :wub:

Vidiš, čudno da se neka agencija nije setila da napravi aranžman. Ima tu još festivala. Između muzike, posete manifestacijama prežderavanja, slaninijade, gurmanijade, ožderijade i slično. Provedeš ih kroz Srbiju i na kraju aranžmana niti znaju gde su bili, ni šta su radili, a bilo im je lepo. Ko bi propustio mogućnost da vidi Nazareth ili Atomsko Sklonište u Zaječaru??? Verovatno su ove godine Nazareth bili jeftiniji od Atomaca.

 

Druže Tito Marshalle - ti analiziraš muziku Brkova. Pa naravno da je krš i da će jednoga dana biti zaboravljeni (doduše Poštar nije i neće biti), ali dok je zabava, vredi se zezati. Postoji muzika koju stvarno slušaš jer to voliš ali Brkovi su zezanje. Čemu ozbiljna analiza kada oni sami sebe ne doživljavaju ozbiljno. Šemso je mnogo puta rekao da mu nije jasno kako su oni uspeli da napune dvorane kada su em loši muzičari, em im je muzika smeće. Zato su i angažovali bosanskog gitaristu (ne mogu da se setim imena, ali sam siguran da znaš ko je) da bar neko zna da svira.

Ja sam ih gledao samo jednom uživo u prolazu pored ETFa. I bilo mi sjajno.

Link to comment

gledao escoveda pre dve večeri u pratnji neizbežnog don antonia

mislio sam da je ova saradnja specifična za kotor, ali vidim da ga je don antonio pratio i na nekim drugim letnjim nastupima po evropi

finale uz like a hurricane je ove godine izgleda obavezno, a slovo o trampu je moglo i da bude izostavljeno

pristojan nastup sve  u svemu

 

marka olsona sam gledao samo u potrazi za sladoledom po kotorskim uličicama

 

http://searock.me/?lang=en

 

Link to comment

solidno, ali ne više od toga, bar prve večeri (drugu preskočio): na escoveda si mogao da dođeš i sedneš gde god hoćeš, što nije bio slučaj pre dve godine npr (chuck prophet i lambchop najzvučnija imena)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...