Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

Ako nije sa mreže onda je spremaz za upotrebu, ako jeste, onda ga valja otključati, treba root pa otključavanje

Mislim da nije. Otišao bi u radnju i kupio. Mi ni ovde nikada nismo kupili tel preko nekog provajdera. Da li znate neki servis? Mislim da se pominjao neki u Tošinom bunaru?

Hvala Vam lepo na odgovoru.

Link to comment
  • 1 month later...
On 2/1/2018 at 9:09 AM, Frank Pembleton said:


Ma znam to nego nešto tipa imam fajl na USB, da ga prebacim telefon i vratim USB? Ok to neće da može očigledno...

Jel podržava OTG?

Link to comment
On 3/3/2018 at 4:23 PM, ToniAdams said:

Jel moguće da neko primi sms a da mi ne stigne delivery report iako je uvek na requested?

Tj moguće je posto se dešava, al kako? 

 

Meni se to dešavalo kad mi je bila prepunjena memorija fona (valjda, to mi je jedini mogući uzrok koji sam provalio). Ponekad mi nije stizao delivery repori, iako je poruka uredno stigla na odredište, a ponekad su mi kasnile i same poruke, kao i notifikacije o prispeću, i to po sat-dva

Link to comment

Ne znam da li da kupujem neki jeftin android (uopste mi ne treba novi telefon i maksimalno me smara dodavanje jos jednog uredjaja) ili da probam sa android emulatorom (Rene onomad preporuci nox i to mi jos stoji instalirano)

 

Uglavnom ovo bilo koji android otvara? Mozda da uzmem neki tablet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.streema.simpleradio

 

Moram da probam sutra u Nox-u. Bas mi se ne uzima jos neki uredjaj da me smara. Iovako me nervira sto nosam dva telefona jer na starom slucam mjuzu. 

 

edit: ako ima neki drugi android emulator koji manje opterecuje sistem a moze da pusti simpleradio preporuke su dobrodosle. I za IOS ne bi bilo za baciti...

Edited by katamaran
Link to comment

Hvala. Ako budem kupovao telefon za ovo uzecu neki matori android.

 

Mada cu gledati da izbegnem. ne zato sto me brine par hiljada dinara nego mi je muka od silnih uredjaja.

 

edit: veze nemam sa androidom (sa simbijana predjoh na wp) pa pojma nemam da li bi eventualno postojao neki compatibility problem.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...