Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Pa dobro... umeo je da iznenadi Novaka, zna da igra, ali jbt, za kog je mog (našeg :P) Đoković prvi i ima ovakvu sezonu ako sad treba da se nešto zentamo što u prvom kolu igra protiv Kolšrajbera. :)

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa i tu se primenjuje neka lestvica...nije crno/belo.

Neki su zaebanii meč-up od nekih.

Plus namber uan se nije naradio vutre...pa prilična pauza pre Londona...

eto, čisto onako...malo se sekiramo  :mellow: .

Edited by Musky
Link to comment

Salim se ja malo, naravno da je Kolsajber mozda i najtezi protivnik kog je Novak mogao da dobije u prva dva kola.  Al jbga sad, nema kukanja, znace to Novak na najbolji nacin da zavrsi.

 
Niko zene da prokomentarise. Ana nije imala srece u u trecem kolu sa Bencic/Pironkova, a u 1/8 finala na Azarenku. Pre toga valjda nece imati problema. Mada... :) Ostale ne znam da li i pominjati. Svakak pobeda Jelene, Bojane i Krunicke ce biti uspeh.
 
Janko koristio garantovani ranking, u prvom kolu protiv Granolersa, u drugom Kokinakis/Majer. Onda Anderson, pa Novak. Ali tesko je nesto ocekivati od Janka posle svih povreda i sranja. Lajovic protiv Hasa, Filip protiv Maua.
Link to comment

Eto, prvi deo moje prognoze da ga Viktor izbacuje se obistinio :D Samo sto pre toga mora da dobije Nadala i Ferera. Ako i dodje do Mareja alal mu k... :)

Link to comment

Da, da je odustao bukvalno dva sata ranije, Kolšrajber bi došao na njegovo mjesto, a Đoković bi igrao protiv Luke Vanija na početku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...