Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

da bih, kad porastem, mogla da kažem da je to pomo-bućkuriš. ako jeste.naišla sam na neke tvrdnje iz te knjige čitajući jednu drugu pa me je zainteresovalo.ako si raspoložen, napiši malo podrobnije zašto smatraš da je pomo, a zašto bućkuriš.inače, stiglo. hvala.poz

Link to comment
  • 2 months later...
Dal' ima neko upucen,... postoji li neki program koji razne formate (PDF konkretno), konvertuje u EPUB?
ima gomila, od online konvertora do programa.klikja koristim Calibre zbog Ajfona, ali ne mogu reci da je najbolji, druge nisam ni probao :D
Link to comment

ma rade svi (ok, skoro svi) samo je pitanje da li dobro formatiraju epub. meni calibre ima najvise problema sa konverzijom doc fajlova, odjednom iz cista mira krene da stavlja samo po jednu rec u red i tako tridesetak strana, pa onda nastavi normalno ili na pocetku napravi tridesetak praznih stranica... kapiram da je to ponekad i do lose formatiranog doc fajla, al jebat ga, meni svejedno zasto :)

Link to comment
  • 3 weeks later...
41QqS7NKVJL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA300_SH20_OU01_.jpgDevil's Game: How the United States Helped Unleash Fundamentalist Islam (American Empire Project) Robert DreyfussAko ima neko slucajno ovu e-knjigu, ili zna gde se moze naci™, bio bih zahvalan...
Link to comment
ma rade svi (ok, skoro svi) samo je pitanje da li dobro formatiraju epub. meni calibre ima najvise problema sa konverzijom doc fajlova, odjednom iz cista mira krene da stavlja samo po jednu rec u red i tako tridesetak strana, pa onda nastavi normalno ili na pocetku napravi tridesetak praznih stranica... kapiram da je to ponekad i do lose formatiranog doc fajla, al jebat ga, meni svejedno zasto :)
Snimi u Wordu doc kao htm, pa ga onda proteraj kroz Calibre - works every time...
Link to comment

@historianhvala puno, radi :)

41QqS7NKVJL._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA300_SH20_OU01_.jpgDevil's Game: How the United States Helped Unleash Fundamentalist Islam (American Empire Project)Robert DreyfussAko ima neko slucajno ovu e-knjigu, ili zna gde se moze naci™, bio bih zahvalan...
ima samo na arapskom :(ako nadjes, dodaj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...