Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

Taman Prslin i zapalimo još troje.
 

lO6BRw.jpg

 

Timmi?!  :ph34r:  :misko:


EDIT: super da sam prvo čitao ovo pa novi topić.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Cek - koji je sad redosled biranja na ovom draftu? I kako ide dinamika, se okupljamo ili random kako ko bude pri kompu :unsure:

Edited by ducca
Link to comment

sutra puštaju igru. mogao bi neko da otvori topik pa da se polako dogovaramo šta ćemo i kako.

 

fwiw, kao i pre ja sam za manju ligu, tj. bolje da igramo dve od po 8 nego jednu od 16. makar u prvoj sezoni--tek treba da provalimo ovaj format a mislim da se stvari dosta usložnjavaju sa velikim brojem igrača (npr. niski pikovi prve runde mogu ladno da ostanu bez ijednog vrhunskog napadača u timu što je baš onako priličan izazov za igranje cele sezone; željeni transferi će da budu dosta teži za ostvarivanje kad 16 ekipa klejmuje vejvere nego kad ih je 8...).

Link to comment

Možda nas bude i više od 16.. Trebalo bi ove nedelje da ga puste, pa kad krene da se prebrojimo..

 

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja bih se mozda i vratio u Draft, narocito sa ovim novim formatom. Mada nisam jos odlucio skroz, imam vec 1 tim u regularnoj igri, a po svemu sudeci bice jos 1 tim za draft, sa nekim drugim drugarima™.

 

Mozda ce mi biti mnogo da pratim sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...