Jump to content
IGNORED

ABA league Fantasy 2014/15


Recommended Posts

A jel moze da se prave timovi i od drugog kola? Ja sam uvek ostavljao bar jednu ekipu da je napravim kad se zavrsi prvo kolo. I znala je ta ekipa da bude najbolja na kraju. Tako se gube poeni iz prvog kola, ali se to lako nadoknadi.

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    23

  • adasevic

    18

  • kobni zelaya

    8

  • KennyDalglish

    7

Odbrojavanje je do pocetka ovog kola, ti mozes da napravis 10 timova pa ukupno napravio 10 sada ili u 25.kolu svejedno je. U Evroligi nemas limite, mozes u svakom kolu da napravis koliko hoces timova

Link to comment

Pa ne moras da pratis 10. Napravi na pocetku 5-6, pa vidi kako ide i vremenom se bavi sa 2-3 najvise, ili samo jednim.

 

Nego, ima li gde Dareta zivog? Nekad je bio veliki zaljubljenik u aba fantazi. Mozda je i on menjao nick, pa ne znam...

 

Pozdrav!

 

Hvala na secanju! :)  Mrdam, ali nemam vremena za forum i fantazi... Radim, majstorišem, predajem, igram bridž i manijačim na druge načine... A jelte, sami znamo koliko vremena ume da iscuri u forumašenju i fantaziranju....

 

Ovako u prolazu... Ove cene su vrlo niske tako da cemo videti kako to utice na onu staru dilemu, šta, koliko i kojoj meri skupljati... Poene ili kredite...

 

Napravio brzometno 5 timova koristeci utakmice sa pripremnog perioda objavljenih na b92 forumu.

 

Brata Halila ipak nisam uzeo... Nekako mi nas Jokic veci monopolista...

(naravoucenije je da uvek igramo prvo na monopoliste, a tek docnije na kvalitet)

 

U zdravlje... :blush:

Link to comment

Napokon juce sednem da se malo posvetim izucavanju i pravljenju timova. Kad pise pocelo kolo.. Ja pogledam, ono vec igra Zvezda :isuse: Jebo me konj zaboravni i rasejani. Imam neke 3 ekipe sklepane kad je izasao fanrazi, bez ikakvog plana, Muric u sve tri ekipe, u jednoj je i kapiten. Tako da hteo ne hteo, ove godine krecem od drugog kola :(

 

Jel se moze u nasu ligu posle prvog kola, i sa koliko timova?

Link to comment

Napokon juce sednem da se malo posvetim izucavanju i pravljenju timova. Kad pise pocelo kolo.. Ja pogledam, ono vec igra Zvezda :isuse: Jebo me konj zaboravni i rasejani. Imam neke 3 ekipe sklepane kad je izasao fanrazi, bez ikakvog plana, Muric u sve tri ekipe, u jednoj je i kapiten. Tako da hteo ne hteo, ove godine krecem od drugog kola :(

 

Jel se moze u nasu ligu posle prvog kola, i sa koliko timova?

:D

ja nemam ekipu bez bar jednog koji nije igrao ovo kolo...

najveci index koji sam skupio je oko 120 :isuse:

moze u ppp i svih 10

Link to comment

Al sam odigrao kolo :D

 

Najbolji tim celih 140.4 poena i 2500 mesto :( Tu ima 114 indeksa, pa ne znam kako su dogurali do 140.4. Svima su timovi pobedili sto je 10% dodatnih (+11.4). Kapiten je imao 8 (8.8 sa bonusom), pa da su mu dodali jos toliko to je 134.2 Fali jos 6.2. Jedino ako kapiten dobija mnogo veci bonus...

 

A ostali timovi 84 i 54 poena. :isuse: Prosto neverovatno koliko sam se nalupetao. Otasevic -6, Kanacevis -3, Barac 0, Edo 0...

 

 

Cudno mi je da su Muricu oborili vrednost iako nije ni registrovan. U fantaziranju kad igrac ne igra nije mu se menjala vrednost. Al dobro, em su ga skoro svi  imali, em mu je svakako mesto u timu.. Mada sad shvatam da imam dilemu da li ce mu i kad zaigra racunati za prosek ovu nulu. AKo nastave ovom logikom - hoce. A to bi bilo bas debilno.

Edited by Timmy
Link to comment

poeni kapitena se racunaju tako sto na indeksni poen dodaje i onaj value + - pa se mnozi sa nekom cifrom pa ko je imao npr Jokica za kapitena taj je imao index preko 60 na njemu

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tja... Krenulo me... A dokle će videcemo... http://fantasy.abaliga.com/en/standings?r=3&st=0&r=3&sz=1  Znaci prvo,peto i deveto mesto posle treceg kola...

 

To je otprilike to. Pre pocetka lige sam procitao svoje savete sa bloga od pre nekoliko godina, i statistiku pripremnog perioda koji su objavili forumasi B92.

 

Skupljam novac, hvatajuci igrace u porastu i prodajuci Marjanovice i Miljenovice da bi ih kasnije ponovo kupio... Vodim racuna o monopolistima u igri... Biram kapitene i zamene iz timova koji očekujem da pobede... Pojedinacno to često izgleda glupavo, ali u igri velikih brojki pravi razliku.

 

Timovi će mi u sledecem kolu preci 500 kredita... I to je to...

 

Valjda ću naći slobodnog vremena i imati sreće da izmanijačim igru do kraja sezone... Ehhh, najlakše je takmičiti se u nevaznim stvarima... Nema presinga, štete, uvredjenih, ljubomornih i povredjenih na kraju... ;)

Edited by dare...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

205p imam nakon što je 8 igrača odigralo. već u glavi upisujem još 50ak nakon Megine utakmice i proveravam ranija kola da vidim je li to dovoljno za top skor u kolu.

 

i onda ni počinje Mega a Miljenović i Kešelj ni na klupi! a be Miško di će ti duša!?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...