Jump to content
IGNORED

Youtube sport


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 771
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zli Gli

    55

  • Dionysos

    50

  • Кристофер Лумумбо

    32

  • MiddleClass

    29

  • 4 weeks later...

Ovaj je trebalo prošlog leta da dođe u Zvezdu,navodno.Kada se ovako istresao pred grčkim novinarima,ne smem ni da pomislim šta bi sve rekao perjanicama naše sportske žurnalistike.Alberto Malezani at his best:Za one koji ne znaju italijanski ili grčki,transkript:"Zašto ovde moram da se osećam kao dežurni ludak koji plaća za sve,qrac?12 godina,24 trenera!Qrac,zar ovde uvek trener mora da plati?Uvek trener,a navijači nek' pomognu ekipi danas umesto da je osporavaju,mladi su,napravili smo ekipu,nek' joj pomognu,nek' pokažu muda i pomognu ekipi.JA SAM OVDE 24 ČASA DNEVNO,24 ČASA SAM OVDE!SVAKOG DANA,QRAC!Nije moguće nešto ovako,stidite se,qrac!Besan sam,ne zato što smo odigrali nerešeno,besan sam jer mi je muka od ovakvih stvari!Nikad nisam video nešto slično!Gde smo mi to,qrac?U šta se pretvorio fudbal?U džunglu,qrac?.......Ne,ne,polako.Smeju se,šta se smejete,čemu se smejete,zabavljate se posle kad pišete,šta pišete?što se smejete,čemu se smejete,qrac?Čemu se smejete?Poštujte ljude!Vama treba lagati,biti grub s vama,isto kao i sa navijačima.JA NISAM TAKAV,QRAC!OK?Ja svakog gledam u oči!Svakog,od prvog do poslednjeg!ZATO šTO SAM JA OZBILJAN ČOVEK,QRAC,RADIM OZBILJNO!.......Ne,ne,sad ja govorim.Qrac,reči,reči,kakve reči,qrac?Posle četiri meseca igranja fudbala-reči.Ma,učinite mi uslugu,dajte!Vreme je da se ovo završi.Budite mirni svi,qrac,budite mirni!Nikad nisam video nešto slično!Svi uobraženi,ironični,smeju se-ha,ha,eno ide dežurna budala!Ovde se radi ozbiljno,qrac!Ne,bolje je.....ma svejedno!....(Dramska pauza,malo frfljanja na tarzanskom engleskom)........Bravo,eto razumeo si,sad ti prevedi,prevedi ti,hajde!......Ne,ne,ne svađam se sa tobom.Ne,ne svađam se sa tobom, rekao sam da ti prevedeš.......Ne,ne svađam se sa tobom.................Pa ja mogu da izađem.....ne,izvini,ja mogu da izađem.Ma baš me briga i da me ubiju,jer mi je savest mirna,qrac.JA RADIM 24 ČASA DNEVNO,PRESTANITE S TIM,QRAC!........Prestanite s tim!...Pitanja od qrca,uvek!Publika,ovo i ono......Radi se,ostavite na miru gospodina Varidojanisa,zahvalite gospodinu Varidojanisu,zahvalite mu,qrac,dobra je osoba,i pomozite gospodinu Varidojanisu,qrac.......Ne da publika zviždi......Čemu zviždi,šta osporavaju,qrac?šta osporavaju?Varidojanisa,a kad on ode videćemo šta će biti!......Qrac.......Koga osporavamo ovde?Varidojanisa.......Ma dajte.....Pi*ka......Dosta..."Da rezimiramo-za 3 min. 43 sec. reč qrac upotrebio je 20 puta a jednom je spomeuo i ženski polni organ.

Link to comment
  • 1 month later...

Evo dva najjaca autogola koja sam ikad video :lol::Hail: Prvi link sam pokupio ovde negde, na forumu, a drugi sam nasao u related linkovima. Znaci, Madjari nisu normalni :Hail:

Link to comment
sport je u pitanju, maratonsri lanka, bombas samoubica, 15 poginulih, LIVE!

:(

pa brate slatki... mogao si ovo sto je u spojleru napisati u poruci a video staviti u spojler. Valjda valja nekakvo upozorenje dati a ne reci posle o cemu se radi. :( Edited by Bustin
Link to comment

A mogao je i da uopste ne postavi link. Na stranu to sto sam sisa i sto sam odustao od gledanja cim sam video opis ali stvarno ne vidim cemu linak sa smrtonosnim posledicama na jednom ovako humanom topiću.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...