Jump to content
IGNORED

Beogradski bioskopi


kim_philby

Recommended Posts

Друга два је правио одличан тандем Ал Виљемсон и Арчи Гудвин, познати и по Филу Коригану и томе што им сви јунаци носе коњичке панталоне (уске, тегет са жутом траком).

 

Неколико акционих слика:

 

Secret-Agent-Corrigan-12-23-1968-by-Al-W

VandelhelmCover.jpg

 

f7441c94537c85d4e6c6a12ceed63508.jpg

Link to comment

Ja nikako da oprobam tu novu fontanu. Jel ima predstava tamo uopšte, bila neka frka oko ugovora...

 

....shit has hit the fan...

ima. to sad drži mogurović (art and pop corn), lepa je sala, stotinak mesta, šljaka sve normalno

Link to comment

ima. to sad drži mogurović (art and pop corn), lepa je sala, stotinak mesta, šljaka sve normalno

Aha znači rade, pa sad se setih za taj aranžman je bilo nekih prozivanja...
Link to comment

jbmu ne znam detalje, on je to valjda uzeo da sredi, a ovamo uzme neku kintu, kolko može. tu je i produkcija, gore iznad bioskopa. radio sam nešto s njima zimus, pa sam bio često u sali, sve radi lepo. ne znam za ta prozivanja, znam za probleme oko košarkaša sa intermedijom.

Link to comment
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Ne mogu da rezervišem karte preko cineplexx sajta, ni za ušće ni za deltu, odradim sve ali na kraju ne mogu da kliknem na "plati", probao dva browsera i aplikaciju... 

 

Šta može biti? Već par dana traje.

Link to comment
  • 1 year later...

https://nedavimobeograd.rs/ne-davimo-beograd-organizovao-projekciju-velikog-diktatora-na-zidu-zatvorenog-bioskopa-na-vozdovcu

 

ah kakav performans, zašto mi cela ova akcija deluje toliko smehotresno. jasno je da su bioskopi zatvoreni mesecima zbog situacije, i da i pre toga stvari nisu bile ni malo šarene, ali mal' mi se čini da je ndmbgd dosta izgubio kredibilu da to pitanjce uopšte stavlja u usta posle celog onog fijaska sa zvezdom...:ph34r:

 

 

Link to comment
  • 2 years later...
On 19. 3. 2023. at 17:11, boldrock said:

Završeno je renoviranje sale kinoteke u Kosovskoj. Od srede 23. do nedelje 26. marta ide retrospektiva Luja Mala.

 

Izgleda nisu renovirali salu već ofarbali zidove u crno, stavili tapete odštampanih postera različitih izdanja festa, nabrojali sve filmove koji su bili na festu i u jednu vitrinu postavili gomilu kataloga i drangulija vezanih za fest. I sada je to muzej festa. U salu su postavljeni norveški radijatori sa strane, čini mi se da su pre zatvaranja zbog renoviranja imali obične.  Obe projekcije Mala koje sam gledao su bile digitalne.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...