Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

joj, od svih stvari iz bilderane mislim da samo strunjacu nikad polovnu ne bih uzo.

em sto svi gaze po njima u patikama u kojima su bili na ulici, em sto su ljudi zivotinje koje se uzasno znoje a mnogo manje od toga kupaju, em sto kapiram da su te strunjace ciscene onoliko puta kolko i itison u starom hotelu slavija, dakle nikad. 

em se naravno strunjaca ishaba, sto bi je neko prodavo ako ne zatvara bilderanu.

Link to comment

Ma, video sam kako izgledaju korišćene strunjače, išao sam u Dom zdravlja na prve fizikalne terapije.

 

Nego, gledam na to i kao motivacioni issue. Jbg, bole me butine kao da sam trčao maraton a nisam mrdnuo iz fotelje, osim regularnih šetnji.

Mislim, možda, ako bih u sobi (a imam jednu pored, praznu) imao strunjiču, to bi me navelo da više vežbam.

Ovako, na prašnjavom tepihu.....slabo ide, jbg.

Link to comment

Ma, video sam kako izgledaju korišćene strunjače, išao sam u Dom zdravlja na prve fizikalne terapije.

 

Nego, gledam na to i kao motivacioni issue. Jbg, bole me butine kao da sam trčao maraton a nisam mrdnuo iz fotelje, osim regularnih šetnji.

Mislim, možda, ako bih u sobi (a imam jednu pored, praznu) imao strunjiču, to bi me navelo da više vežbam.

Ovako, na prašnjavom tepihu.....slabo ide, jbg.

Pa kupi ono rebrasto urolano sto se kupuje na metar za kupatila valjda. To je povoljno,sto se tice cene. Pa to preko tepiha pa vedzbaj..
Link to comment

Ne treba ti strunjaca..stavi stolicu ispred sebe, ruke na sediste..i radi cucnjeve. Samo se pridrzavaj i pomazi rukama po potrebi.

Uradi sutra 3x10 ili sto da ne, 5x10.

Svake nedelje povecaj za komad ili dva u seriji..do proleca, snimaces reklame za cipele :)

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Koje rebrasto?

 

@Snarc, evo, sad sam probao da čučnem, i uspeo sam, mada za takvu akrobatiku ipak moram da se naslonim na nešto.

Doći će sve to na svoje, već sam prošao kroz to i znam koliko je dobro vežbati.

Samo sad nemam toliko motivacije, sve me mrzi. 

Pa gledam kako samog sebe da prevarim

Link to comment

Koje rebrasto?

 

@Snarc, evo, sad sam probao da čučnem, i uspeo sam, mada za takvu akrobatiku ipak moram da se naslonim na nešto.

Doći će sve to na svoje, već sam prošao kroz to i znam koliko je dobro vežbati.

Samo sad nemam toliko motivacije, sve me mrzi.

Pa gledam kako samog sebe da prevarim

Nema brate sta da te mrzi, radis..shvati to kao posao. Za sebe radis. Ne dumaj mnogo o tome nego obavi.

Ako ne mozes deset, onda pet ili dva. Sve je bolje od nule.

Ako nemas dovoljno snage u nogama, angazuj vise ruke.

Ako je frka generalo, stani izmedju stolice i i zida ili ragastoa vrata, da imas osiguranje ako te snaga izda, da znas da neces bubnuti na ledja. Ume strah da uspori coveka.

Ako sad radis sa dva cucnja, sledece nedelje ces raditi sa tri. Tamo negde aprila, Boga pitaj koliko ces moci. Ali mama svega toga je..kreni.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Koje rebrasto?

 

@Snarc, evo, sad sam probao da čučnem, i uspeo sam, mada za takvu akrobatiku ipak moram da se naslonim na nešto.

Doći će sve to na svoje, već sam prošao kroz to i znam koliko je dobro vežbati.

Samo sad nemam toliko motivacije, sve me mrzi.

Pa gledam kako samog sebe da prevarim

http://www.uradi-sam.hr/files/images/proizvodi/sanitarije/dodatna-oprema/prostirke-i-otiraci/tepih-kupaonski-gumeni-710009.png
Link to comment

Nema brate sta da te mrzi, radis..shvati to kao posao. Za sebe radis. Ne dumaj mnogo o tome nego obavi.

 

 

 

 

 

Jbt, nemaš pojma koliko mi znači to što si napisao, pa nek ispadnem debil sto puta.

Teško je naći motivaciju.

 

Nije strunjača problem, samo tražim laka opravdanja.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Fali tebi par vaspitnih samara..ali to skupo naplacujem. Savet je dzabe..iskoristi ga pametno :))

 

Za koga ces ako neces za sebe..Ponedeljak je savrsen i za pocetke i za izgovore. Ti biras jedno od ta dva sutra.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Jbg, možda na kraju krajeva da kreneš od onih motivacionih postera. Ne mora biti poster, napiši "vježbaj majmune, sebe radi" rukom i stavi taj komad papira negdje gdje ćeš ga vidjeti 90% vremena. Na putu do WC-a na kraju krajeva.

Link to comment

Ja od pre nedelju dana radim neki program za ruke, njih radim 3x nedeljno a ostala 2-3 dana koja vezbam odrzavam ostale misicne grupe tek toliko da ne propadnu. Juce bili neki gigantski setovi, po 5 vezbi u nizu kao jedna serija, pa tako 5x10 ponavljanja, i za biceps i za triceps. Izginuo sam kao Nemac a ruke se naduvale najstrasnije, bice valjda nesto za mesec dva i pored nedovoljnog unosa kalorija :D Posle toga ramena pa noge po istom principu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...