Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne bih se slozio sa time, u biznis logici je upravo naglasak na zadrzavanju starog kupca koji se veoma lako gubi i pri tom je zadovoljan stari kupac najbolja reklama za privlacenje novih. To je najteza i najskuplja stavka u segmentima prodaje i marketinga. Zato se poslednjih godina stavlja naglasak na CRM i razne customer privilege programe. Ali to ne mozes objasniti nasim trange-frange menadjerimaTM kojima je samo bitno da se vidi kako se puni kofa, a to sto je busna i curi na sve strane nije vazno. Mada i odsutstvo kvalitetne konkurencije im ide u prilog da se tako ponasaju.

 

Jedina fora kojom stari SBB korisnici mogu da dobiju uslove kao novi jeste da i sami postanu novi korisnici. Cim istekne ugovorna obaveza prvo ode drugi clan domacinstva i potpise novi ugovor na toj adresi. Sklonis staru opremu i cim tehnicari donesu modem/risiver i puste signal, vratis staru i raskines ugovor. Ova kombinacija u mom slucaju sljaka vec petu godinu - prvo zena, pa tasta (koja se zbog SBB i starogradske kartice prijavila na nasoj adresi na par meseci), a sad sam ja potpisnik ugovora. Jbg, to ti je modus operandi u Srbiji danas.

Link to comment

To je biznis logika nekih drugih zemalja... Ovde, gde imaš samo dva provajdera, cilj je oteti što više onom drugom... Stari nemaju gde da odu, realno...

 

Mogao bih ja svašta na tu temu, no bolje da ćutim...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Mozemo uvek o Mediaworks Sezampro Orion "pukla nam je cela usluga posto je jedan sajt kod nas u datacentru pod ddos napadom" telekomu, Telekom "podneli ste zahtev za staticki ip pre mesec dana i jos ga nismo izvrsili, ne mozemo da vas skinemo sa cgnata do tada" Srbija i ostalim pojavama domaceg ISP neba. :D

Edited by Demonquill
Link to comment

kod mene su pre par dana zamenili modem i doneli su mi onaj digitalni risiver il kako se već zove

 

pričam za Ikom

 

prijavio se pre toga za Duo Net Gold i sad su mi ubacili gomilu kanala no to nije problem kolko nemam net, ili preciznije imam ali ovako to izgleda

 

6442775775.png

Link to comment

United group krenuo jako. Kupili Nova Tv, Pop Tv, Doma i još nekoliko kanala

 

Koliko vidim kupili su Nova TV, Doma i Mini TV iz Hrvatske i POP, A kanal, Kino, Brio i Oto kanale iz Slovenije.

 

Da li ima šanse da sve te kanale uskoro vidimo i u SBB-u?

 

Meni je od svih najzanimljiviji ovaj slovenački A kanal jer prenosi Champions League i Europa League u fudbalu, ali i ako ga ubace, mislim da će biti zatamnjen, jer na ovim prostorima TV Arena Sport ima kupljena prava za ta takmičenja.

Link to comment

Pričalo se nešto da su kupili i udeo Prve i B92. Sad ne znam kolko je to tačno.

nisu, ali su od 2014 vlasnici grand produkcije

Link to comment
  • 4 weeks later...

pošto je taj paket HBO kod SBB ? 

 

zvali me danas i ponudili mi HBO naredne dve godine da ne plaćam pošto nisu u mogućnosti da mi puste internet po novom paketu

 

trebalo bi da bude 60/4 a sad imam dal 40/2 i biće tako još koji mesec dok ne zamene neki kurac

 

 

a dok se ne sprovede ta neka tehnička integracija imam valjda sve kanale kod Ikoma osim ovih xxx

 

 

....

 

guglao sam sad malo i vidim da ima dva HBO paketa, sad jebem li ga šta se pod tim podrazumeva

mada meni to i ne znači nešto kad tv jedva i da palim

vidim samo da moji gledaju to

Edited by jiraiya
Link to comment

Objavio se Radijus Vektor, drzi veliki deo nbg blokova i jos svastanesto:

 

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је, због једностране одлуке емитера да уведу наплату својих ТВ канала ка корисницима који их гледају путем кабловских дистрибутивних мрежа, онемогућена дистрибуција ТВ канала Прва, Б92 и Хепи кроз КДС РАДИЈУС ВЕКТОР.

РАДИЈУС ВЕКТОР ће наставити да чини максималне напоре да са овим ТВ каналима постигне договор који ће бити прихватљив, пре свега за наше кориснике и који ће омогућити присуство наведених ТВ канала у понуди, под истим условима који важе и за гледаоце који ове ТВ канале гледају бесплатно путем дигиталне земаљске ТВ.

Уместо наведених ТВ канала, у оквиру основних пакета кабловске ТВ уведени су ТВ канали Н1, Гранд 1 и Гранд 2.

О евентуалним променама и даљим одлукама ТВ канала Прва, Б92 и Хепи бићете благовремено обавештени.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre neki dan primetio da su kod mts-a od HD kanala  izbacili Outdoor (koji im je nekad bio čak i ekskluziva) i Clubbing TV HD koga su imali samo par meseci. Znači, umesto da se ponuda poboljšava...

 

 

 

A kod SBB-a čitam da se od septembra izbacuje CBS Drama, koji možda nije bio u HD-u, ali je imao dosta finih starijih stvari, od Hill Street Bluesa, preko Zone Sumraka, pa do Twin Peaksa.

 

 

 

Znači, tv ponuda u Srbiji u konstantnom pogoršanju...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...