Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Zato što Crnogorci nar zovu šipak :DNego, od ovih priloženih perverzija & dekadencija dajem glas za ovu od limuna i bibera + za onu samo sa ljutom papričicom.Ove druge su mi nekako mnogo žestoke (mada daleko od toga da mi se ne sviđaju, tamaaan posla...)

Link to comment
  • 3 months later...

shae ovo, ajmo chocolate cravers..... ja sam apsurdnolutno zavisna od cokolade... nije mi dobro ako ne pojedem jednu lepu cokoladu u jednom danu...prilazem orgazmican ukus Ritter Sport.. probala skoro sve, izdvajam dve omiljene.......5161MBKC4CL._AA280_.jpgCHRScap.jpg

Link to comment

a u onom super maxiju u delta citijy, jedno 5-6 vrsta crne lindt, pojavila se pored omiljene sa bademom i narandzom sada i sa mentom, plus razni georafski varijeteti - madagaskar, kuba itd - moracemo da organizujemo 1 choco tasting, cim preguram ovaj kuluk, danas mi je 9. dan detoxa:)

Link to comment

Zna li neko, da li ima Lindt čokolade u Mercatoru? To mi je najbliže mesto za nabavku, a rado bih probala neku od varijanti Lindt čokolade.Odmalena sam fan Toblerone i Cadbury čokolada (sa bademima, suvim grožđem i rumom :wub: ).Mada, bajadere, naravno, Krašove, su van svake konkurencije.

post-136-1201257586.jpg

Link to comment
I crnu i belu i roze i plavu, i sladolede i kolače sa njom a još bolje od nje, i tako to.
A kakva ti je to plava i roze cokolada? :unsure:Malopre: 21CEANK32TL._SS90_.jpg:slurp:Skidam se sa snickersa :( A jel vise volite mars ili snickers?
Link to comment
Evo ti 1 brifing: menta je bezveze, Kuba moze da prodje, ali ce ti biti preslatka (plus nesto ispod 50% kakaoaa), Madagaskar si izmislio, Ekvador je solidan (nesto jace od 60% kakaaoa), visnja + cili dobra. Mada je pretezno preferiram cokoladu iz fensi downtown prodavnica, jevtinija Cot d'Or sa malinom mi je bolja od svih preslatkih Lindtovih.
LINDT__172_madagascar-128x287.jpgkod mene na meniju ruska crna cokolada sa bademom i francuskim vaflom. ne pise % kakaoa, al ima oko 60, sudeci po ukusu. ime je zolotar, al cirilicom, i ovo r je obrnuta. mrzi me da instaliram bracu u language baru.
Link to comment

navučena sam na kit ket od kapućina a izgleda sam jedina osoba na forumu i svetu uopšte koja mrzi mrzi mrzzziiii tamne čokolade. da li mislite da sam normalna?a nisam volela ni crtiće ko dete a ni sad

Edited by orderka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...