Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.

Link to comment
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<
Link to comment
pa dobro prijatelju...., moze li da padne neki telefon, info, gde sve donosi..... <_<
stvarno najvaznije nam nisi rekao..
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:
Link to comment
Istina. Dobijate telefon na PM, neću baš da kačim čoeka ovde. Ne znam gde sve donosi, bitno je da po blokovima donosi :rolleyes:
daj der i meni neki pm info molim te
Link to comment

Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:

Link to comment
Update za Kineza. Teletina sa indijskim orahom u ljutom sosu. Jebe kevinu kevu. A i carevi su potpuni, imaju memorisan moj broj, danas zovem i javlja se baja sa "Gde si, ****! Donosimo gajbi ili u ordinaciju?" :lol:
Jebi se angry.gifSutra stajem na nbg stranu Brankovog mosta i naručujem. Edited by henrik larsson
Link to comment
  • 2 weeks later...
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
Jedno veliko HVALA na novom otkricu! :Hail: "Kutijice" sa hranom su kao bure bez dna, a misljenja sam, takodje, da su dva pirinca dovoljna za kompletan rucak manje jesnih (sto na zalost, kod nas nije slucaj)! <_<
Link to comment
Opako dobra kineska klopa.
:Hail:Jos jedan glas!Kiselo-ljuta supa, hrskava piletina, piletina sa susamom! Ma... :Hail:
upravo zdrao taj luka tao. razocaran, duboko... koliko su vas platili dusmani? 1. nisu imali piletinu :rolleyes: 2. narucio nudle sa teletinom i teletinu sa 7 zacina (jebala me teletina)3. stiglo brzo4. puno klope ima (moze 4 komotno da jede od 2 porcije)5. teletina je ogavna, toliko ogavna da je i ostatak porcije (koji je prosecne kakvoce) srozala u najdulji ponor na listi kineske hrane koju sam jeo u beogradusuma sumarum: ne jedite kod luka taoa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...