Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Sve ja to znam, jeo sam i u Vlajkovicevoj i na NGBu, ali imam utisak da to nije to.Hvala u svakom slucaju.Pozdrav
I u žarkovu su otvorili fast food možda je bolja situacija :)
Link to comment
  • 2 weeks later...
EDIT: Tacna adresa je Balkanska 40. Nisam znao da je taj deo ulice izmedju Nemanjine i Gepratove zapravo Balkanska a ne Sarajevska.
nije balkanska, ima drugo ime, balkanska 40 je iznad anđelka, to je hajduk veljkov venac, balkanska počinje od ćoška sa gepratovom, milovana milovanovića i gavrila principa.elem da ne odudaram od tebe, ultimativno najbolja pekara u gradu (a ja kad kažem pekara mislim na BUREK sa sirom=) je upravo PEKARA ANĐELKO u Balkanskoj (ali ovaj put baš u balkanskoj :)) WOK TO WALK http://www.woktowalk.com/en/edit: sad vidim da ste već pisali o tome, moram da se pohvalim da sam jeo prvog dana kad su otvorili i dosad sam manje više sve probao... savet: probajte da kombinujete sastojke pod 2, a hot asia sos mi definitivno pročisti sinuse Edited by twisted
Link to comment

Pokupio platu danas pa prosao pored wok-a resio da probam.Fin prelaz izmedju brze hrane i restorana. Uzeo kombinaciju sa noodlama teletinom,bambusom i hot asia sosom. I uz veliko pivo dobio fin obrok za 500kinti.Jedine zamerke su sto nije bilo shitaki pecuraka pa sam morao da improvizujem sa bambusom a i sto hot asia sos nije uopste ljut vec je samo zacinjen. Mada ja imam iscasen uskus za ljuto tako da je moguce da je ovo drugo do mene.P.s. jel zna neko da li vrse dostavu?

Link to comment

cula u prolazu da je preko puta ateljea otvoren neki njuejdzovsko zdravohrani objekat, uglavnom vegetarijanske orijentacije.nije bas da zudim za takvom prehranom, ali nije lose oprobati.video/bio neko?wok 2 walk razocarenje veliko. masnjikavo, preslano, ukusi se skoro ne razlikuju. mozda za nedajboze, ali ipak preskacem.

Link to comment
  • 1 month later...

E, još mi se nisu smirile oči. Jeo neko klopu iz njihovog TC-a? Ja stvarno nisam kročio tamo pa ne znam koji je fast food u pitanju, nego mi je doneseno par puta odande. Verovatno je higijena :yucky:

Link to comment
Cuo sam da je tamo odlicna klopa, ali nisam bio. Jel rade dostavu? Ima negde meni na netu, ili...?
Ne znam, stvarno nisam kročio tamo. Donosili su mi moji iz familije kad su išli da nešto pazare. Boranija sa bambusom bila odlična.
Link to comment
  • 1 month later...

Jel zna neko neki fast food koji radi dostavu 24h? Jedino za sta ja znam je ogavni napoli u kome sto uzmes pizzu sa manje dodataka ona je sve vise ukusnija.P.S. Nema zurbe nije za veceras :)

Link to comment
E, još mi se nisu smirile oči. Jeo neko klopu iz njihovog TC-a? Ja stvarno nisam kročio tamo pa ne znam koji je fast food u pitanju, nego mi je doneseno par puta odande. Verovatno je higijena :yucky:
Klopa u TC-u je sjajna, a posle tretmana u wok-u 1 nehigijena biva ubivena
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...