Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

@Франк код потрошаћа је моћ. Ја врло свјесно знам на шта ћу да потрошим своје паре, а кога избјегавам и бојкотујем. Наравно знам да нису сви у тој могућности јер велики маме са нижим цијенама, али сви који имају могућност требало би да бојкотују оне који покушавају да елиминишу мале конкуренте на тржишту.

Link to comment

@Франк код потрошаћа је моћ. Ја врло свјесно знам на шта ћу да потрошим своје паре, а кога избјегавам и бојкотујем. Наравно знам да нису сви у тој могућности јер велики маме са нижим цијенама, али сви који имају могућност требало би да бојкотују оне који покушавају да елиминишу мале конкуренте на тржишту.

Sve se slažem...
Link to comment

 

18.07.2017
Proizvodnja BIP piva, nekada najpopularnijeg piva u zemlji i regionu, ponovo je obnovljena nakon što je kompanija M6-Eden započela partnerstvo sa Beogradskom industrijom piva. Očekuje se da će već do kraja ovog meseca svi proizvodi BIP-a biti dostupni potrošačima širom Srbije. BIP pivo, koje je decenijama bilo simbol glavnog grada i jedno od najprodavanijih piva na čitavom Balkanu, proizvodi se i na dalje tamo gde je nastalo – u pivari kod Mostarske petlje, saopštili su iz kompanije M6.
Link to comment

Daj nemoj zezati, nema šanse od Stele da ujutru boli glava. Ima neki parti večeras u gradu, gledam horde klinaca kako vuku dvolitre meraka + fraklići. Oj mladosti...

Link to comment

Glava je kao zub a on boli kad je šupalj.

 

Mene nikad nije bolela glava od vrste piva koju sam popio nego...ma generalno me ne boli glava od pića, sem ako nisam baš preterao u količinama i pravio gluposti.

 

Ali uvek dehidriram. Od kad znam za sebe, pijem po par litara vode dnevno

Link to comment

Nikako, nemoj se previše napiti.

Ili nemoj skupljati koješta kojekuda. 

Budi izbirljiv

 

 

Ma opušteno, sve sam već dogovorio, samo čekam da mi prijateljica naidje. Inače, pošto si već pominjao Jelen,  promenio sam restoran i prešao na njega, biće posle slika na Now Eating (pošto je sa nekom fensi salatom, pa da ne stavljam istu sliku na obe teme).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...