Jump to content
IGNORED

zen trenutak


gospa buba

Recommended Posts

185_10packs2007017.jpg Gotivno miriše iz pakovanja, ima pomalo "smolastu" aromu u mirisu, ukus je rel. blag i vuče na indijske oraščiće (blago).
A gde u BG ima Twinings-a?Dosta je retko da nadjem konzerve...
Link to comment

ja twinings limenke pazarim na palilulskoj pijaci sa tezge. priznajem, navucen sam na gunpowder green.pijem ga bez ikakve ceremonije - samo vrela voda preko, ne vadim ni listice iz solje, bez secera, meda, limuna i ostalih dodataka.

Link to comment
priznajem, navucen sam na gunpowder green.pijem ga bez ikakve ceremonije - samo vrela voda preko, ne vadim ni listice iz solje, bez secera, meda, limuna i ostalih dodataka.
Isto. Čaj izlijem iz čajnika, pa ga zalijem još jednom istog dana. Ima psihoaktivni učinak, misao postaje lakša i razigranija. Ponekad danima ne pijem kafu. Odrodih se.
Link to comment
ja twinings limenke pazarim na palilulskoj pijaci sa tezge. priznajem, navucen sam na gunpowder green.pijem ga bez ikakve ceremonije - samo vrela voda preko, ne vadim ni listice iz solje, bez secera, meda, limuna i ostalih dodataka.
care! nikad se ne bih setio da pogledam, a pred nosom mi je! Hail.gif
Isto. Čaj izlijem iz čajnika, pa ga zalijem još jednom istog dana. Ima psihoaktivni učinak, misao postaje lakša i razigranija. Ponekad danima ne pijem kafu. Odrodih se.
potpis.
Link to comment
hmh, probao sam skoro beli... meni je ono kao voda, potpuno bez ikakvog ukusa
e, sad mi lakse, nisam jedinai meni beli cajevi kao topla voda, misssim, ako se bas udubim osEtim nesto...madanow - matcha
Link to comment

iz ljubavi1. XAXA (ali mora da bude jaka)2. Ingwer-Orange by Milford (ovo pijem svako vece, umesto druge kafe)3. Hibiskusiz moranja, mada rezultat bude blazenost ko da je ljubav4. Uvin caj (kad se mora on je zakon)inace, ne dodajem ama bas nista u cajeve (ni secer ni mleko ni limun ni med - nista, pijem nejkid caj)e, da - kamilicu ne podnosim jer mi se od nje povraca... sad.gif edit,da - u kini sam pila taj jasmin i nije mi bio los... nisam se medjutim potrudila da pocnem da ga trosim ovde..

Edited by PointTaken
Link to comment

caj nad cajevima: Grand Jasmin Mao Feng.nije lako doci do njega, ali je divan. jasmin bez trunke gorcine.

Edited by vasudeva418
Link to comment
trenutno volim perlice jasmina.od jasmina sam inace odavno digao ruke, vecina spada u kategoriju povrsnih, cheap thrill kineskih cajeva.medjutim srebrne perlice jasmina su nesto drugo. desetak perlica prelivenih vodom koja je prokljucala i ostavila minut dva da se smiri, dovoljno je da pretvori vasu sobu u budisticki manastir, ma kako ovo trivijalno zvucalo. perlice se otvore i prevore u zive izdanke jasmina. a mozete ih sa istim uzivanjem preliti nekoliko puta, dok vas zelja kompletno ne mine.
gde si nabavio srebrne perlice? ako nije tajna?uglavnom pijem iz chajnika (mada zaluta povremeno i po koji iz kesice) ono sto mi baka donese: zelene, crne, sa aromom jasmina, kineske, indijske cejlonske, kenijske, neki lud chaj sa aromom shljive, u kafani neki "bakin" chaj (i tu shljiva dominira)...ne pijem chajeve iz kuce chaja jer nece da mi posalju :(mislim da mom organizmu najvise lezi crni indijski!
Link to comment
kolje me stomak.nema nane nanu joj ...nasho neki ajs ejdz pa infuziram
Prosto je neverovatno koliko je nana dobra kada stomak pocne da za****va...zaista morao sam da dodjem u odredjene godine da pocnem da cenim tu biljcicu :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...