Jump to content
IGNORED

Sportski laugh i wtf topic


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    195

  • MiddleClass

    85

  • 189-

    84

  • katamaran

    68

nadam se da sam ukapirao poentu topica...

Donkey basketball is a variation on the standard game of basketball, played on a standard basketball court, but in which the players ride donkeys. A donkey basketball game is usually staged as a one-shot fundraising event, typically in public schools. Commercial firms provide donkeys and equipment, splitting the proceeds with the hiring party. Donkey basketball has been practiced in the United States since the 1930s.Donkey basketball has been targeted by animal rights groups who claim that the sport is cruel to animals[1] due to the inexperience of participants with handling the donkeys. Promoters counter that the events are supervised and the animals are treated humanely.[2]
galerija: http://www.onlyonesolutionsite.org/photo-gallery/donkey-basketball/donkey-basketball.phpdonkey-basketball018.jpgdonkey-basketball019.jpgdonkey-basketball087.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Malopre videh na Blicu ovu vest

Pretučen novinar SOS kanala Zoran ŠećerovBlic | 20. 10. 2013. - 21:41h cat_icn_more.png 22:00h | Komentara: 0Zoran Šećerov, sportski novinar, pretučen je večeras pre početka emisije "Total soker" ispred zgrade SOS kanala.391316_secerov_f.jpg?ver=1382298817On je u emisiji rekao da su mu, kada je izašao iz kola, prišla trojica mladića, koje ne poznaje, i pretukla ga.Šećerov kaže da dok su ga tukli, dvojica, koja je on prepoznao, to gledala iz džipa.On trenutno sedi krvav u studiju SOS kanala, a najavio je da će u daljem toku emisije reći ko su napadači.
Kad sam prebacio na SOS da vidim o cemu se radi video sam snimak kako sminkaju Secerova. U pitanju je nekakva fora SOS-a. Vest na Blicu je skinuta
Link to comment

Nebojsa osmislio

"Krvav" novinar u studiju SOS kanal kao upozorenje srpskom fudbaluN. Todorović | 20. 10. 2013. - 22:15h | Komentara: 0Sportski novinar Zoran Šećerov se pojavio u emisiji "Total Soker" na SOS kanalu sav "krvav", ali nije bio pretučen kao što je prvobitno saopšteno, već našminkan.Sve se dogodilo samo nedelju dana nakon što je ispred zgrade ove televizije zaista napadnut finansijer Rada Ranko Stojić, pa su ovim trikom sada želeli da pošalju poruku srpskom fudbalu.Gospodin Šećerov je bio u studiju sav "krvav" zajedno sa Markom Nikolićem i Ljubišom Stamenkovićem, a brzinom svetlosti se pronela vest da su ga tri osobe brutalno pretukle ispred zgrade SOS-a, kao i da su sve to posmatrala dva muškarca iz džipa, koje je "prepoznao" i rekao da će do kraja emisije otkriti njihova imena.Ipak, prvo što je Šećerov rekao bilo je to da su za sve "krive" dve simpatične šminkerke."Prvo da se zahvalim gospodi Nikoliću i Stamenkoviću i Spiri, koji je bio u drugačijoj pozicji, jer je znao o čemu se radi. Hvala svima na lepim rečima i iskrenoj brizi, svestan sam da imam nove prijatelje. Strepeo sam da će (Spira) da se nasmeje i da ću i ja, pa da će cela ideja našeg Nebojše (voditelj emisije Nebojša Petrović) da padne u vodu. Hteli da uradimo nešto valjano i mislim da smo uspeli. Treba da budemo iskreni i glasno i jasno kažemo šta mislimo", rekao je Šećerov i dodao da je sve bilo u cilju objašnjenja situacije u srpskom fudbalu."Krivo mi je i tužno što u našem fudbalu nisi ljudi koji proizvode zabavu, treneri i igrači, već fudbalski anonimusi koju sticajem okolnosti vladaju, a ne odgovaraju ni za jedan jedini postupak. Nije čudo što se događaju stvari, kao to da je Rad pred gašenjem. Više niko ne spominje ugašen Hajduk iz Kule. Nismo otputovali u Brazil, zato smo tu gde jesmo. Valjda je pravi trenutak da počnemo da pričamo istinu i da se zahvalimo onima koji ne žele da fudbal napreduje, već su tu iz lične koristi", naglasio je Šećerov.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...