Jump to content
IGNORED

Povezivanje...


ExicPL

Recommended Posts

U A i B ako su ti zvucnici 8 oma, pise iznad.

 

@Reaktor Meni ovo ne lici na DIN41259, nego na rupe za pojedinacne provodnike, slika je mutna.

 

Kauboje, daj zovi nekog sto ume da slika da lepo vidimo prikljucke. [emoji14]

Ne seri da je za osam oma [emoji14]

 

Gde bre da uguram koju zicu, to je pitanje

Link to comment

Evo, nasao sam malo bolju sliku slicnog modela, mozda i jeste DIN

 

hifi_receiver_683ta_1217984.jpg

 

U tom slucaju, najbolje da nadje stari Toska gramofon, mislim da su na njegovim zvucnicima bili ovi prikljucci. :D

Link to comment

Ne seri da je za osam oma [emoji14]

 

Gde bre da uguram koju zicu, to je pitanje

 

Ovako kako ti je Rene napisao, pod uslovom da su samo rupe, a ne ovi DIN prikljucci o kojima Reaktor i ja pricamo.

Link to comment
  • 6 months later...

Na TV-u imam samo 4 HDMI izlaza, a pet sprava...mislio sam da kupim splitter, ili kako se to zove. Znam da se kod scarta kod slicnih uredjaja gubio signal, kako je kod hdmi-a? Po mogucnosti ne bih kupovao splitter sa switch funkcijom, radije bih neku spravu koju ne koristim iskopcao iz tv-a.

Link to comment

Kupio HDMI splitter za neke baš sitne pare sa Amazona (cca 12 eur) , teška Kina, ali je mali i sladak, sa sopstvenim napajanjem. Služi mi da splitujem sliku sa desktopa na monitor i LED TV. Radi bez greške, ne unosi nikakav šum (što je i očekivano, ipak je digitalija u pitanju). Preporuka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...