Jump to content
IGNORED

Fantasy Champppions League


Recommended Posts

Poradovah se sto sam dobio Andjusa, pa sad vidim da je on dobio mene, al mi je nejasnije od crvenog kartona Rodica kako... Kad odem u Andjusov tim na UCL fantaziju pise da ima 59 bodova. Kad odem na nase tabele pise da ima 61... Ko mu doda ta dva boda nicim izazvana? Ajde Velo, opet na brojanje  -_-  

Edited by adasevic
Link to comment

adasevicu, u pravu si! Očigledno su bile neke korekcije, sećem se ukupnog zbira kad sam računao average, sad je smanjen za 6 poena. Proveriću ponovo sve rezultate. I prethodna kola :)

Link to comment

Ispravljeno! Tri ekipe sad imaju 2 boda manje: Argentina Utd, Free for andjus i Foobar. Pregledom ekipa sam ustanovio da sve tri ekipe imaju Alex Sandra i da su njemu naknadno skinuta 2 boda zbog autogola.

 

Dve promene nisu uticala na konačan razultat, ali jedna jesta. Free for andjus - EON nije 61:60, već 59:60. 

 

Sledeće kolo ću sačekati malo sa rezultatima, da isprave greške.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Klupa mi ubija :frust:

Danilo gol, Trent-Alexander CS i asist i Marlos dva gola. Jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedino Danilo moze da mi udje ako Pep ne ubaci Jesusa znaci sutra malo.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Fantasy Champppions League

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...