Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Nema, fpl opizdi random redosled kad odzvoni countdown timer.

 

Nova igra, nema kapitena. Treba drugacije da se organizujemo. Koliko god da nas bude, cini mi se da je podela na dve lige najbolja za igru.

Link to comment

Odsustvo kapitena donekle može da kompenzuje disbalans koji će se pojaviti kod napadača, ali samo donekle.

 

Mislim da je najveći problem to što u ligi od 16 treba izabrati 240 igrača koji će zapravo donositi neke poene. To će biti baš teško.

 

Ali ako ćemo da igramo na sajtu ja sam pre za jedinstvenu ligu. Lako ćemo se podeliti na blokove sledeće sezone ako se ispostavi da je tako bolje.

Link to comment

ako se svih 12 od prošle godine vrate, onda smo već prebacili 16...

 

okej, ajde da se prebrojimo i da se izjasnimo.

 

potvrdili od prošlogodišnjih igrača da učestvuju:

 

ducca

Redoran

Ruxin

San Epifanio

zoki

pantelia

Gylfi

malkin

cvrlle

 

prijavili se da bi da igraju ove sezone:

 

adasevic

Azdaja

Svarog

Prslin

Timmi

(Behemoth?)

 

čekamo Koltrejna, Bogaoca i Kanzasa da se zapljunu ako bi da igraju.

 

za jedinstvenu ligu: Redoran, ducca

za više manjih: malkin, Ruxin, cvrlle, Prslin, Gylfi

 

ko želi da igra, nek stavi ime na spisak igrača i neka dopiše svoje ime na jedan od ova dva donja spiska prema tome kako bi želeo da se igra. ako treba da uvrstimo još neku kategoriju izjašnjavanja (nova igra vs. staaari draft, npr.) može i to da se doda.

 

za sad nas ima maksimalno 18 (ako ova trojica od prošle godine potvrde i ako se Behemoth odluči da igra).

Link to comment

 

 

za jedinstvenu ligu: Redoran, ducca

za više manjih: malkin, Ruxin, cvrlle, Prslin, Gylfi, zoki

Ako igramo jedinstvenu ligu i biramo 250 igrača, pa šta ćemo da menjamo tokom sezone, biće najdosadnije moguće

Link to comment

Ajmo da opalimo jedan test draft danas-sutra? Sigurno možemo bolje proceniti nakon toga.

 

Zvanični takmičarski bismo svakako trebali da odradimo između ponedeljka i srede, pred start u petak.

Link to comment

jel to može na sajtu da se uradi?

u jednu ruku je okej ideja, testa radi, ali u drugu je problematično da otkrivamo karte jedni drugima... a ako draftujemo reda radi i bez otkrivanja strategija za draftovanje i neočekivanih pikova ne znam da li ćemo dobiti jasnu predstavu o tome kako bi pravi draft izgledao.

Link to comment

Moze, pa obrisemo ligu posle.

Pa ne znam, cisto da vidimo kako izgledaju transferi, sistem, tajmeri... A sto se pikova tice nije bitno, nece niko otkriti karte jer ce sam redosled biti drugaciji, a mozemo i da laziramo. Bitno da oprzimo po top igracima da vidimo kako deluju timovi i da vidimo kakav je ostatak za kasnije taktiziranje.

Link to comment

možda da napravimo jednu ligu od 8 i jednu veću (kolko god da uspemo da skupimo) pa da uporedimo draftove koje dobijemo.

pitanje je samo kako to organizovati, jedva zakažemo i jedva se skupimo i kad je zvaničan draft :)

ima doduše i ona opcija sa sastavljanjem vočliste sa koje igra automatski bura pikove onima koji ne mogu da prisustvuju draftu... al treba i to sastaviti

Link to comment

I ja sam blizi opciji sa vise liga, a podrzavam i Duccinu molbu sto se aktivnosti tokom sezone tice

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Tu sam.

 

Glasam za zvanicni draft.

 

I za jedinstvenu ligu (ima nesto perverzno u tome kad ti napad predvodi vedeta WBA a odbranu rezerva Liverpula). Mislim da ne znamo kako ce tacno funkcionisati i nagadjamo da ce biti "problema". Najgore sto moz da se desi je da probamo jednu sezonu, cak i ako odustanemo od tog sistema na kraju sezone ona nece biti "bacena".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...