Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naravno, Tampa je dala gol posle 30tak sekundi produzetka:

NLJ2gXc.png

Bila kvota 53, al ja dodajem i Tampu, malo mi. :sleep:

Dobro, vracaju  mi dvostruki ulog. Malo li je? :D

Gotovi su danas! :mad:

Edited by Nesh
Link to comment
12 minutes ago, Miljenko said:

Igraj viner ili dvoznak, kao sto svi igraju.:sleep:
Znam da igras zbog kvote, no kod NHL meceva retko ima vajde od toga.

Ne igram kvote ispod 2, osim kad smanje kvotu u kladionici kad uplacujem tiket. :D

NHL je prosle sezone bio solidan, pogadjao sam lepe tikete, ali ove nikako da namestim nisanske sprave. Nije ni trebalo da dodajem NHl na kvotu 53, al eto, sreca te gleda, djavo ti ne da:D

Bice bolje! :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Sasuolo - Krotone  X2 
Kjevo - Roma  2&NG
Sosijedad - Malaga  1&GG
Napoli - Fiorentina  4+
Udineze - Benvento  1&GG
Spal - Verona  1
Nant - Nica  1

 

Napredak - Partizan  1-2
Napoli - Fiorentina  7+
Anderleht - Šarlroa  2-1

Link to comment

Fudbal 5/8, NHL 3/3, Tottenham je dosao 5+ i 6+, AZ 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal je dosao ok, mada je moglo bolje od ovoga. Tottenham raspucan. Real brzo do 5-0 i onda nista u drugom poluvremenu, ne verujem i dalje; da je u pitanju neki drugi tim, no ovde igra Ronaldo, a i Sevilla je odigrala uzasno; sve u svemu izbise dobar bonus. PSG se neocekivano mucio, na mecu gde sam ocekivao 6-1, ili neki slican rezultat. AZ nikakav do poluvremena, da bi usledila serija katastrofalnih gresaka odbrane Heraclesa, u zavrsnici meca, za 5+. Dortmund i Monchengladbach po meri. Chelsea se obrukao; mec koji nije uspeo doci 2+, nakon gola u 6. minutu; pogodjen Bayern nije vredeo. U. de Chile neefikasan, jedva 1-0. Italijani ponovo smorise u derbiju; mec koji bih batalio na poluvremenu, da ne igraju Juventus i Inter. Basel taman po meri; Benfica rutinski. NHL je dosao fino, uz nesto nerviranja na mecu u Tampi. Tri duza tiketa su pala na po jednom paru (fudbalski sa 50+ kvotom, na Huddersfield P/KX). Kombo je konacno prosao; ne bas impresivna kvota, no ne bih se bunio da svakog dana nadjem ovakvu. Najveci plus, u prethodne 2-3 nedelje, mada nisam previse zadovoljan, zbog par pomenutih stvari (Real, Chelsea, tri manja tiketa). Prepolovih uloge danas.


Fudbal

Liverpool-Everton 3+

Club Brugge-Lokeren 3+

Ajax-PSV 3+

Villarreal-Barcelona 3+

Man utd-Man City 2+
Napoli-Fiorentina 2+
Nacional Potosi-Bolivar 2+
The Strongest-Real Potosi 2+

Kvote, 1.55, 1.45, 1.50, 1.52, 2.10.
Ovo mi deluje kao idealna prilika da Liverpool nakanta gradskog rivala. Club Brugge je dominantan kod kuce, te ih probah i danas. Ajax i PSV su standardno efikasni, sto narocito vazi za prvopomenute. Kod Barse sam imao dilemu, golovi ili fiks, no posto ja fiks ne preferiram, odigrah golove, iako je Villarreal jedan od gorih timova za to. Man Utd je kilav za procenu uvek, zato i 2+; Napoli obicno igram 3+, no par 0-1 meceva, me navode na oprez; Bolivar i The Strongest su neprijatno iznenadili u derbiju, pa sada ni tu nema sire igre.
Prve dve stvari su u jacoj grupi.

Prateci tiket, Sociedad w1, Roda 2+, Roma w2, Dynamo Kyiv w2, Celtic 2+, Hajduk 2P1+, Benevento 2P1+, Lugano 2P1+, Zvezda 3+, Rijeka w1, Shakhtar w2, Marseille 2+, Porto 2. Kvota 9.52.


NHL

Chicago-Arizona w1

St. Louis-Buffalo w1

Toronto-Edmonton 5+

Kvote, 1.34, 1.43, 1.40.
Fiks trend, Chicago 4-6 (3, 3), Arizona 3-7 (2, 5), St. Louis 6-4 (5, 3), Buffalo 2-8 (1, 7). 5+ ucinak, Toronto 7/10, Edmonton 8/10. Chicago je prekinuo seriju od pet meceva bez trijumfa, pre dva dana, u onoj kilavoj utakmici protiv Sabresa; nadam se da su vratili dovoljno samopouzdanja; St. Louis ima tri vezane pobede, odnosno 4 meca bez poraza u regularnom toku, dok je protivnik u ocajnoj formi. Napad Oilersa se popravlja (prosek od 3.9 datih golova, na prethodnih 10 utakmica), te su golovi prilicno verovatni i danas.
Prva dva singla su u jacoj grupi.

NFL tiket, Dallas w2, Carolina H1(+2.5), Cincinnati w1, Houston P<22.5, Oakland H2(+3.5), Arizona >42.5, Denver P<20.5, Philadelphia >47.5. Kvota 86.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

NFL danas budi "lep" izbor.
Kvota na Oakland 2.50 (Soccer 2.60). Raspali Chiefsi vezali 4 poraza, Oakland vezao nekako dve pobede (ocajni Denver i raspali Giantsi) ali ne obecavaju. Prava poslastica. :D Vredi probati.
Jacksonville - Seattle - Tu vec igram na Seattle (2.15 u Socceru). Jaguarsi su osim Steelersa i, ajd da kazemo, Baltimora, dobijali uglavnom slabije timove. Nije ni Seattle nesto mnogo pokazao, ali dobise Philu u proslom kolu, a i fina je kvota, pa da se proba.
Tu je i troznak Ramsi -  Eaglesi. 2.05 u Maxbetu na Philu, 1.90 u Socceru. Troznak, al cu verovatno igrati na Philu.

Ako nista drugo, imacemo sta da gledamo. :)

 

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam gledao mec, pokusao sam na youtube-u da nadjem ukratko sta je bilo, jer nije bas uobicajena situacija, ali nisam uspeo. 3 crvena plus penal u zadnjih 10 minuta za Sahtjor..ne znam

Sada mi se vise i ne gleda.

Bas dosta love otislo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...