Jump to content
IGNORED

Archer, Sterling Mallory (codename: Duchess)


Weenie Pooh

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ubilo vojvotkinju :cry: A bio je softly awesome, like a haiku.

 

tumblr_o8iyqri5bo1tpnyuto1_500.png

 

Mislim znalo se šta će da bude, ali nisam znao da će biti ovako nekonkluzivno. Sad ipak mora ili osma sezona ili film <_<

 

Sve u svemu sezona nije tako loša, ali ipak zvuče jako istrošeno. Što pre privedu (nekom iole normalnom) kraju, to bolje.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 9 months later...
  • 1 year later...

I... Archer je i dalje u komi i radnja je u njegovoj glavi? Je l sad planiraju još 5 ovako random sezona... s jedne strane na papiru nije loša ideja, sa stanovišta slobode menjanja setinga, i uloga glavnih likova... ali sa druge jebiga, više se ni ne sećam šta se zapravo dešavalo u 'stvarnom' svetu.. mislim na stranu to što je realno odavno trebala da se završi serija... više bih voleo da vidim da Reed, i Thompson, krenu neki novi projekat, nego ovoliko forsiranje Archera 

Link to comment

Čini mi se da će skraćena 10. sezona biti i poslednja, nešto u fazonu potpisali su ugovor još 2015. recimo, pa moraju da odelju do kraja...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Da oživim(o) ovu temu.

 

Kad se radnja dešava? :D hehe

Gotivim ovu seriju jer ima odličan humor i zabavne su mi sve te silne reference (kako interne, tako i eksterne). Prvih pet sezona sam pogledala mnogo puta, a ovo posle mi bzvz.

Link to comment

Meni je Archer isto super, od tih animiranih serija, South Park mi je bez konkurencije, ali odmah nakon njih najvise volim Archer, Drawn Together, Family Guy, Simpsons, American Dad, Beavis & Butt-Head, Brickleberry, Rick & Morty, BoJack Horseman, F Is For Family i Big Mouth, verovatno sam zaboravio jos neke, ali mislim da sam nabrojao one najsmesnije.

 

Nego sto se konkretno Archera tice, meni su takodje prvih pet sezona bile super, a sve posle toga je znatno losije, medjutim jedva cekam da vidim i ovu najnoviju koja je pomerena zbog virusa, secam se da sam u seriji Master Of None prvi put video glumca koji daje glas Archeru i to mi je bio totalni mindfuck, nikako nisam mogao da se naviknem na njega, jednostavno taj glas mi je postao toliko vezan za crtani lik da nikako ne mogu da prihvatim cinjenicu da postoji pravi covek sa tim glasom, a vidim da daje glas i u Bob's Burgers.

 

Da ne duzim previse, svi likovi su mi super, medjutim ipak mi je Lana Kane na prvom mestu, totalno je gengsta i sa takvom jednom ne treba nikakva zastita :wub:

Iec08jo.jpg

DWViqiV.jpg

rM1Zlbz.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Jeste, Lana carica, a posle nje gotivim Pam i Ray-a.

 

Inače, ko su kako izgledaju svi modeli (glasovni, fizički) iza likova.

Za Lanu:

CHARACTER: Lana Kane, superspy and thorn in Archer’s side   BODY MODEL: Kynyetta Lester, beautiful wing-slinger   VOICE ACTOR: Aisha Tyler   Aisha Tyler is gorgeous, but she also is the busiest person I know. She could not fit us into her schedule until June 2014. So we had to cast someone else.   For [series creator] Adam Reed’s birthday a couple of years back, we went to a Monster Truck Rally because, why the hell not? Afterward, we went to Hooters to grab some wings, and our waitress Kynyetta was … shapely. So we decided to do the office a favor and cast her as Lana’s body model. For illustration reference, we take pictures of the models doing stuff here every day; it’s all pretty normal. But then there are those days when beautiful women dress up in tight clothes. There are also those days when ripped guys take off their shirts to show their eight-packs, but I tend to focus on the former. Now you know the real reason why Lana seems to somehow lose her top at some point every season.
 

 

Link to comment
14 hours ago, Бруклинский said:

secam se da sam u seriji Master Of None prvi put video glumca koji daje glas Archeru i to mi je bio totalni mindfuck, nikako nisam mogao da se naviknem na njega, jednostavno taj glas mi je postao toliko vezan za crtani lik da nikako ne mogu da prihvatim cinjenicu da postoji pravi covek sa tim glasom, a vidim da daje glas i u Bob's Burgers.

 

Da ne duzim previse, svi likovi su mi super, medjutim ipak mi je Lana Kane na prvom mestu, totalno je gengsta i sa takvom jednom ne treba nikakva zastita :wub:

 

Isto tako je bilo kad se Dr Tara Reid pojavila u Criminal Minds :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...