Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ne znam kakva će da bude ovde, ali Carrie Coon je odlična u Leftoversima, drago mi je da je počela da dobija prominentnije uloge u serijama, pa i filmovima (Gone Girl).

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 3 weeks later...

Druga sezona se puštala na (domaćem) AMC-u godinu i po dana pre nego na RTS-u.

 

 

 

Ako bih morao da pogadjam, treća sezona će biti na AMC-u, a novi Twin Peaks na HBO-u.

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobra prva epizoda :D

parole officer i njegova pratilja obećavaju, dobra mi je i pojava predstavnika The Investors a Maurice i njegov pokušaj da se seti adrese sa cedulje i zaplet koji sledi usled toga je urnebes :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Završio sam prvu sezonu. :)

 

Dont get me wrong, serija je zanimljiva (skontao sam vremenom da mi je to no.1 kriterijum, sve ostalo nije vredno), odlično snimljena, dobri likovi...

Ali malo mi smeta naivnost u nekim momentima priče.. Čovek je ubio cca 50 ljudi, slučaj se zagasio sa onoliko dokaza, ono je jednostavno van pameti. Kada su provalili da je Bili Bob vozio Lesterova kola tj da je ovaj lagao oko toga, umesto da ga momentalno hapse i procesuiraju™, sve se nekako vuče i lagano... Ok, kontam da je malo mesto uj pitanju, ali ipak, 2008 je godina... Policija se baš ponela ne loše već debilno.

Al sve u svemu, dobar provod. 

Link to comment

Policija se baš ponela ne loše već debilno.

 

što uošte nije nerealno u stvarnom životu

 

uostalom, Fargo kao serija, slavi glupe ljude 

 

 

treca sezona je posle cetiri odgledane epizode apsolutno negledljiva. odlazem za jesen

 

wow, ovo je prvi put da je bilo ko rekao nešto negativno o trećoj sezoni

Link to comment

@treca sezona
druga epizoda je ustvari ponovljena prva, treca je wtf, cetvrta vraca veru da ce ipak biti gledljivo do kraja.
stej tjund

+ mekgregor fejluje opasno - strci, glumata, smeta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...