Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bio sam veceras po prvi put na srpskom stand up-u. Srdjan Dincic je imao one man show,a rekose mi da je on nas najbolji komicar :isuse: pa sam zbog toga posao da vidim sta je to. Pratim vrhunske americke i britanske komicare pa sam u samom startu snizio kriterijume na minimum jer ne ocekujem nista od ovih nasih. Popio sam i dva piva da jos malo snizim kriterijume.

I dzaba sve, smejao sam se na silu na vecinu fora. Bilo je i par dobrih, da budem fer. Ima jedan deo kad ulazi u interakciju sa publikom i prica o kucnim ljubimcima- kakav transfer blama, majko mila.

Dom sindikata je bio prepun, a najvece aplauze je dobijao na fore o Vucicu i na aludiranje na "Vucicu pederu". Bar nesto pozitivno.

 

Posle sam upoznao neke likove koji su me smarali pricom o Ben Akibi i kako tamo samo dolaze duhoviti ljudi i da je uvek "kul zezanje".

Link to comment
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

da dignemo malo topić iz mrtvih..

mislim da nismo do sad imali kathleen madigan. ima midvest vajb, nema onu dosadnu maj vadžajna rutinu. meni se skroz sviđa. uglavnom radi turneje sa lewisom blackom i ronom whiteom, kako kad.

na ovom videu počinje oko 1:15, po jutjubu ima dosta njenih stvari.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...