Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pa nisam hteo da cekam da taj lik sto mi je prodao nalicka nego uzeo nesredjenu jeftinije, imam jedno 150-180e ulaganja da se to sve zafarba a retrovizor cu verovatno drugi iako moze da se prefarba ovaj.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • 5 weeks later...

Cena? Odavno planiram neki the pump ali nikako da se poklope kockice. :D

 

Zato sam nedavno pazario ove:

afew-store-sneaker-saucony-shadow-6000-p

Koliko su ove patike dobre.. Mislio sam da nema šanse ljubičaste patike da mi se svide.

Kvotujem post od pre skoro 3 meseca, ali sad došle patike na red.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Naletela sam u jednoj prodavnici u Milanu Armani proper (nista ono armani jeans podruznice) kaput od vune i kasmira iz prethodne sezone, pa je cena bila nevidjeno niska u poredjenju sa pocetnom. Uglavnom, posle sam se nesto vrtela po Skandinaviji i pomislila kako cu da ga poduvam sa tim kaputom od hladnoce i da je trebalo da kupim dugacku perjanu jaknu kako sam planirala, ali meni nije ni mrva hladnoce prosla kroz kaput. Puno bolje od ovih naucnih materijala od kojih nam prave ove dugacke jakne.

Link to comment

sasvim nenadano (a i kako drugacije na buvlljaku :-) nabasala na divne teget plisane cipele... iscenkala sam se za za 500 dindzi, cipele su gotovo nove, ocuvane, samo da prodju mali tretman asepslolom i bice super! 

evo, ove ovakve bas (da, bas su jill sander)

e2udVFn.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...