Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Veliki hejt za novi 'loto-dizel-sad sam sa fudbala' fazon. Trenerka koja se nosi na 3/4, nogavice su pri dnu stegnute, najčešće bele čarape i plitke patike za fudbal sa tankim, ravnim đonom. Ma znate na šta mislim. Kako to šabanski izgleda, ja reči nemam.
I jakna sa kapuljačom obloženom krznom i Basta frizura :)
Link to comment

Bodi (body), ili - kako god bese. Ko se seti da integrise majicu i gace u jedan odevni predmet? :blink: I to jos da se isti zakopcava na - koliko lascivnom, tolko i nezgodnom (fcn) mestu!? Jedina stvar gora od bodija je - chipkAni* bodi! *+ redovno sinteticki

Link to comment
1. french manicured (pedicured?!) long toe nails
O da! Možda sam ja prosta, ali kad vidim da je neko pustio nokte na nogama :yucky: ..2. dlake na ženama3. kada težina zlata na personi prelazi težinu same persone4. očigledno preterano obitavanje u solarijumu5. tigrasti/leopard dezen bilo kog artefakta6. lakovane cipele/tašne7. '80-es. SVE: frizure, ''moda'', šminka.. SVE (primer: Lidija V. kao Violeta u ''Boljem životu'')8. brojanice - ovo me užasava svojom over-rasprostranjenošću i redovnom neuklopljenošću u ostatak outfita...ima još..
Link to comment
I jakna sa kapuljačom obloženom krznom i Basta frizura :)
Da znaš da sam krenuo da pišem i frizura ala He-man/Basta, al' reko da ne širim temu na frizure.
8. brojanice - ovo me užasava svojom over-rasprostranjenošću i redovnom neuklopljenošću u ostatak outfita...ima još..
Da dodam ovome i prošlogodišnju poplavu onih plastičnih narukvica u raznoraznim bojama, koje su odjednom svi počeli da nose. Kada sam jednog poznanika pitao u čemu je geg, objasnio mi je da služe za auto-afirmaciju or something, po ideji francuskog bicikliste. Neverovatno je šta su sve ljudi u stanju da nose kad je trend u pitanju. živela manjina.
Link to comment

pelerine mirjane maric. zelena sijenka za oci. minijaturni kozni ruksaci na ledjima masivnih zena. trenerke van teretane i dzoging staze. minijaturni kucici u unutrasnjem dzepu kaputa. roze ruzevi. sanel jakne od petobojnog domaceg sukna. tregeri na prsatim zenama. mobilni telefon zakacen za spido kupace gace.spido kupace gace na vise od 5 metara od plaze.tange.

Link to comment
Bodi (body), ili - kako god bese. Ko se seti da integrise majicu i gace u jedan odevni predmet? :blink: I to jos da se isti zakopcava na - koliko lascivnom, tolko i nezgodnom (fcn) mestu!? Jedina stvar gora od bodija je - chipkAni* bodi! *+ redovno sinteticki
jao bodi! setih se jednog druga koji mi je na pitanje sta ce njegova devojka obuci za matursko vece rekao: bide :lol:moj ovogodisnji hejtCrocs.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...