Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

da nije nesto piratizovano u pitanju?

 

nije, u pitanju je xiaomi telefon

 

tracking u aliexpressu je jako dugo javljao da je paket napustio kinu, bez daljih informacija

ako se ovo desi, moze rucno da se prati preko track17 sajta (ima link negde u tracking info.u)

e, tamo daju vise informacija i prate zaista gde je paket

onda sam odjednom dobio update sta se sve desilo (i to je postalo vidljivo u ali.ju)

 

sad sam malo bunario statuse, i ispostavilo se da je paket otisao u holandiju, odakle naravno nisu mogli da mi ga isporuce, jer jelte nisam u holandiji... (naravno, holandija se ne pominje nigde u adresi za slanje)

Link to comment

Zverila , mozda au ti ucukali pogresan kod u startu.Verovatno se radi o holandskoj posti koja je meni bila do sad ok glede paketa iz Kine.Kod bi trebao na pocetku da ima NL pa niz cifara i na kraju RS.

Link to comment

Preko koga su ti slali paket? Singapurska posta ima centar u Holandiji pa odatle salju po evropi.

 

sad videh da PostNL salje i u druge zemlje

al tek onda mi idu na nerve, koji qrac mi ne stize tel vec drugi put

(nije problem sa uvozom/zabranom, jer imaju status i za to, a meni kazu da nije isporuciv)

Link to comment

Meni je jednom, neka narudžbina sa Alija išla preko Švedske.

Samo da znate.

Lepo stiglo žuti paket sa koje kakvim pečatima i zastavom Švedske.

Znam samo da mu je trebalo baš dugo da stigne.

Link to comment

Meni je Ali uredno poslao paket na adresu Belgrade, Croatia. Ubačen u vreću 27. jula, meni, preko Zagreba, stigao 2. avgusta (sa sve zadržavanjem na carini). Elem, Holanđani se glupiraju.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...