Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Nema, otvaraj slobodno...

Generalno pravilo je da račun tj. kartica kojom kupuješ bude debitna, da na njoj nikad ne bude neki veliki iznos van cifre koju misliš da potrošiš...

Ja imam visa internet i to šljaka super...

Nemam posebnu karticu, već jednu jedinu vezanu i za rsd i eur račun, ali sam osigurana. I vode računa u banci. Kad sam prošle godine bukirala jednu skupu avionsku kartu, zvali me da pitaju da li sam to stvarno ja htela.

 

OK, znači da se nakačim na PP preko eBaya.

Edited by MayDay
Link to comment

Može bar pola godine unazad...

Slao mi ortak iz Hr, prošlo bez problema, povlačio sam sa PayPala na Intesa Internet karticu.

Nisam siguran, ali mislim da su mi povlačenje sa PayPala na karticu naplatili ~$4...

 

Čini mi se da je i ekipa sa CrowdFlower topika primala kintu na PayPal naloge.

Link to comment

Nemam posebnu karticu, već jednu jedinu vezanu i za rsd i eur račun, ali sam osigurana. I vode računa u banci. Kad sam prošle godine bukirala jednu skupu avionsku kartu, zvali me da pitaju da li sam to stvarno ja htela.

 

OK, znači da se nakačim na PP preko eBaya.

Možeš i tako, ali ova internet je laka za izdavanje a onda si obezbeđena ako negde nemaju PP...
Link to comment
  • 3 months later...

Ma drugaricu zamolili neki prijatelji da im za ćerke uzme neke lovačke čizme, i ona uplatila pare na Internet Visa karticu međutim kad treba da prođe uplata ne da dalje smao javlja da uplata nije prošla.

Link to comment

pre neki dan mi stigo paket od sd-a bez jedne stvari koja je placena, u racunu uz paket za tu stvar™ pise da je naplacena 0 ojra i racun na kraju je umanjen za taj iznos. jel treba nesto da reklamiram il ce ta lova da mi bude na raspolaganju za sledecu kupovinu?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...